توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390168
زمان ثبت نام پرداخت جریمه غیبت سربازی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: دور جدید ثبت نام برای پرداخت جریمه غیبت سربازی و معافیت از خدمت وظیفه از اول مهر آغاز می شود.

به گزارش میزان، سردار حمید صدرالسادات در گفت و گویی تلفنی گفت: زمان ثبت نام برای پرداخت جریمه غیبت از سربازی امروز به پایان می رسد و دور جدید ثبت نام از متقاضیان دارای شرایط از ابتدای مهر آغاز می شود.

وی در مورد آخرین مهلت به مشمولان غایب گفت: برای مشمولان غایب که اطلاعات آنها به دست آمد پیامکی برای تعیین تکلیف ارسال شد. این افراد باید برای تعیین تکلیف تا امروز به مراکز پلیس ۱۰+ مراجعه می کردند.

به گفته صدرالسادات این افراد همچنان تا زمان اعزام به خدمت زمان دارند تا در صورت برخوردی از هریک از معافیت ها از آنها استفاده کنند. در غیر این صورت باید وضعیتشان مشخص و به خدمت اعزام شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی در پایان از ثبت نام ۱۱۰ هزار نفر در این مرحله برای پرداخت جریمه غیبت خبر داد و گفت: سایر افراد در مرحله دوم ثبت نام ها که از ابتدای مهر آغاز می شود می توانند نسبت به ثبت نام و پرداخت جریمه اقدام کنند.
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۱۰:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۱:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۳:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۸:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۲:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۰۶:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۸ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۰۸:۵۹
 
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ۰۳:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : جریمه، غیبت، سربازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.