نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428490
شکایت از کریمی قدوسی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰
مسعود پزشکیان از شکایت نمایندگان از نماینده مردم مشهد به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

به گزارش ایسنا، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جواد کریمی قدوسی به‌منظور پاسخگویی در خصوص انتشار مطالب جلسه وزیر امور خارجه با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و برخی ادعاها در این خصوص از سوی وی، در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان حاضر می‌شود.

هفته گذشته کریمی قدوسی ادعایی در مورد اظهارنظر وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی مجلس درخصوص برجام مطرح کرد که پس از آن مشخص شد، وزیر امور خارجه در یک جلسه خصوصی با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس و با تاکید بر محرمانه بودن موضوع، مطلبی را مطرح کرده که درخصوص سیاست‌های اتخاذشده در مقابل تحریم ایسا(داماتو) بوده و ادعای کریمی قدوسی درخصوص زیر سوال رفتن برجام و پذیرش اشتباه در این خصوص از سوی وزیر امور خارجه، نادرست بوده است و نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در این خصوص اعلام کرده بود که از نماینده مشهد برای این کار شکایت خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۰۱:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۰:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۲۳:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۱۱:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۲۱:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۶:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۸:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۴:۲۸
 
 
کلمات کلیدی : نظارت بر نماینگان+کریمی قدوسی+ظریف+پزشکیان
 
Sweden
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۲۱:۱۲:۴۰
اینهم ماستمالی می شه و فراموش ، ولی اگر همچین کاری رو یه نماینده اصلاحطلب با یکی از وزرای دولت قبلی کرده بود ... (4085137) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۲۱:۲۴:۳۷
اخر جلسه محرمانه رو لو میدن؟
بی انصاف حزبت برنده نشده حداقل مرد باش (4085158) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۲۳:۴۸:۱۶
اینکه جناب ظریف در بک جلسه ی محرمانه علل خلل در بکی دو مورد از برجام را صادقانه توضیح می دهد . دیگر نهایت بی معرفتی است که اولا جلسه ی محرمانه را لو بدهند ثانیا ان را وارونه جلوه بدهند . (4085343) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.