نظر منتشر شده
۵۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450117
کریمی‌قدوسی مطرح کرد: نامه «ظریف» به تیلرسون/ درخواست ملاقات دوجانبه شده است/ وزارت خارجه: کریمی قدوسی بداندیشی های وهم آمیز دارد و به دنبال خودنمایی است
بخش سیاسی الف، ۱۰ اسفند ۹۵
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۹
جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران؛ از نامه محمد جواد ظریف به وزیر امور خارجه دولت ترامپ خبر داد.

به گزارش الف،‌ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پی ارسال این نامه وزیر امور خارجه ایران 4 درخواست را از رکس تیلرسون مطرح کرد که امیدواریم وزیر خارجه این موضوع را تکذیب نکند چراکه هرچه گفته می شود بر اساس واقعیات است.
 
قدوسی تاکید کرد: یکی از مباحثی که ظریف در نامه به وزیر امور خارجه آمریکا مطرح کرده است این بوده است که آمریکا برای پاره کردن برجام اقدام نکند زیرا در غیر این صورت ایران از آمریکا به دلیل نقض برجام به شورای امنیت شکایت خواهد کرد.

کریمی قدوسی تأکید کرد: همچنین مهمترین درخواست ظریف از وزیر امور خارجه آمریکا این است که وزارت خارجه آمریکا یک نماینده ویژه ای را برای بحث برجام مشخص کند که در این نامه اشاره شده جان کری را به عنوان برای این امر انتخاب کند. چراکه وی ارتباط خوبی وشفافی با تیم مذاکره کننده دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همچنین ظریف در پی این نامه به وزیر خارجه جدید آمریکا پیشنهاد می‌دهد که ملاقات دوجانبه محرمانه در استانبول ترکیه برگزار شود.

قدوسی با اشاره به چهارمین درخواست وزیر امور خارجه ایران از تیلرسون، افزود: ظریف  همچنین تقاضای خط ارتباط مستقیم اضطراری بین وزارت خارجه دو کشور  را برای  مواقع خاص را طی این نامه خواستار شده است.

وی تاکید کرد: نامه وزیر امور خارجه ایران به وزیر امور خارجه جدید آمریکا تاکنون هیچ عکس العملی را در پی نداشته است و مشخص نیست که آیا این نامه با هماهنگی مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران ارسال شده است یا خیر؛ اما از آنجا که این نوع روابط مورد تایید ایران نیست جای تردید وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین وزیر امور خارجه ایران سه نامه دیگر نیز به موگرینی ارسال کرده است که در پی آن موارد نقض برجام مطرح شده است که این نامه بسیار خوب و انقلابی بوده است.

قدوسی همچنین گفت : از طرف مسئولین نظام به وزیر امور خارجه ایران تأکید شده است که این نامه ها به اطلاع مردم رسانده شود تا مردم نیز از موارد نقض برجام آگاهی یابند با این وجود حتی در نامه شماره 4 ظریف به کمیسیون امنیت ملی این موارد نقض برجام ذکر نشده است.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: با توجه به تشدید تحریم هایی که همچنان روند صعودی آن طی می شود لازم به شفاف سازی بیشتر در میان افکار عمومی از سوی دولت به ویژه روحانی و وزیر امور خارجه در خصوص مسائل هسته ای هستیم.

وزارت خارجه ایران جدیدترین ادعای جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس را درباره ارسال نامه از سوی ظریف به وزیر خارجه آمریکا را تکذیب کرد.

به گزارش الف، روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه ای ادعای تازه کریمی قدوسی مبنی بر " نامه نگاری وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه آمریکا " را قویا تکذیب کرد و چنین ادعایی را کاملا بی پایه و اساس، کذب و متوهمانه خواند. 

در بیانیه روابط عمومی وزارت امور خارجه آمده است: 
«ادعای نادرست، بی اساس و باز هم  جدید آقای کریمی قدوسی، مبنی بر نگارش نامه از سوی آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه به وزیر امور خارجه آمریکا قویاً تکذیب و رد می شود.

وزارت امور خارجه ضمن ابراز شگفتی همراه با تاسف از اینگونه بداندیشی های وهم آمیز آقای کریمی قدوسی، نسبت به آثار و تبعات ناشی از اصرار و لجاجت ایشان در ادامه طرح ادعاهای کذب و بی پایه علیه عالی ترین مقام دستگاه دیپلماسی کشور که به نظر می رسد با هدف تشویش افکار عمومی و خودنمایی صورت می گیرد، اعلام می دارد این ادعاها همچون گذشته حاصلی برای اهداف خاص ایشان در بر نخواهد داشت و نمایندگان فهیم و آگاه مجلس شورای اسلامی و ملت شریف ایران از کلّیت سیاست های کشور در حوزه خارجی بخوبی آگاه بوده  و تحت تاثیر این گونه القائات ناراست قرار نمی گیرند.  

بیانیه می افزاید: اگر چه طرح اینگونه موضوعات انحرافی تاثیری در ادامه راه اصولی این وزارتخانه در چارچوب های کلان تعیین شده ندارد؛ اما اقدامی از مقوله تشویش اذهان عمومی و مغایر  با امنیت ملی کشور است که می تواند در فرایندی مشخص و قانونی مورد نظارت مقامات قضایی کشور قرار داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : کریمی قدوسی+ظریف+وزارت خارجه+نامه به ترامپ+نامه به تیلرسون
 
سیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۰۶:۴۲
ظاهرا‌وزارت‌‌خارجه‌،،لازم‌است‌،اداره‌مخصوصی‌تأسیس‌نماید‌که‌فقط‌به‌بررسی‌ادعاهای
این‌آقابپردازد‌وآن‌راتکذیب‌کند. (4180803) (alef-13)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۳:۳۹:۱۳
وزارت خارجه و کل دولت از جمله رئیس جمهمور موظف است به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ دهد. اینو شما می دونستی؟ (4181010) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۳۲:۵۲
و البته جزء قوانین است که با کسی که اسناد محرمانه را افشا می کند در هر سطحی برخورد شود ! این را می دانستی ؟ (4182147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۲۹:۴۰
آخر اين چه لجاجتي است واقعا جزو وظايف يك نماينده است كه دائما در كار تخريب جناح رقيب باشد يا كار ديگري هم دارد؟ (4181081) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۳۲:۳۷
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها (4181087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۹:۰۴:۰۳
قبلا تاسیس شده در همه وزارتخانه ها و سازمانها یک معاونت امور حقوقی و مجلس وجود دارد! فقط منتظر فرمان شروع کار بودن که الان شما فرمان را صدور فرمودین قربان (4181340) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۳۵:۵۹
دوست عزیز متاسفانه دروغ گفتن در دولت روحانی رواج پیدا کرده قطعا وزیر امور خارجه این نامه را فرستاده است و دیر یا زود نامه مطروحه رسانه ای نیز می شود (4182156) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۱۰:۴۶
تا حالا که هر چه قدوسی گفت و قویا هم وزارت خارجه تکذیب کرده بود ، درست درامد!! (4180810) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۸:۳۲:۳۷
یک نمونه ارایه کنید لطفا. (4181307) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۲:۱۴:۱۳
یک نمونه اش علنی شد پخش شد، نماینده ها تایید کردند حرف قدوسی عین واقعیت بوده که ظریف در مجلس گفته من اشتباه، کردم به قول شفاهی جان کری در برجام اعتماد ، کردم . نمونه از این روشن تر و واضح تر میخای؟؟!!! مثل کوه دماوند بر مردم آشکار شد که قدوسی راست میگه و ظریف و سخنگوی وزارت خارجه ، تکذیب دروغی میکنند، یک کارهایی مخفیانه میکنند که به ضرر منافع ملی است بعد که افشا میشه توش میمونند، دستگاه تکذیب وزارت خارجه را روشن میکنند، پشت سرهم تکذیب می کند ، این تکذیب ها، دروغ است، دیگه کسی حرف وزارت خارجه را باور نمیکند. (4181631) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۱۲:۰۲
اگر صحت داشته باشد ، نشان می دهد که مجموعه دیپلماسی کشور ، چقدر خوش خیال است. (4180812) (alef-13)
 
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۱۳:۰۰
اقای قدوسی ، حنای شما دیگه رنگی نداره. دلیلش اینکه که هر حرفی از تو دهنتون در میاد یکی ش این بود که رئیس جمهور چند ساعت بیشتر تو دفتر کارشون نیستند و کار نمیکنند و ...

من خودم به شخصه دکتر توکلی را قبول دارم چون دلش به حال کشور میسوزه اما از جانب شما تردید دارم (4180813) (alef-13)
 
مهندس جنت شهري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۱۵:۰۱
جديدا دكتر ظريف بايد يك معاونت به زيرمجموعه خود اضافه كند و نام انرا بگذارد معاونت پاسخگويي به توهمات و دروغهاي قدوسي....مگر اين مملكت قانون ندارد كه هر كسي به خود اجازه ميدهد امنيت ملي كشور را بازيچه افكار كوتاه بينانه خود قرار دهد...چگونه دادستان مشهد براي سخنراني انجام نشده مطهري نگران شد ولي براي تشويش اذهان عمومي اين اقا ككش هم نميگزد..واقعا كه.. (4180817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۲۲:۳۵
به دنبال خود نمایی است.
احسنت. (4180830) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۲۳:۴۱
يعني نهاد و ارگاني در اين كشور نيست كه جلوي اهداف شوم و تفرقه برانگيز امثال كريمي قدوسي و همفكرانشون را بگيره؟ (4180831) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۳۰:۰۶
رأیمان حلالت آقای کریمی قدوسی (4180837) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۰:۱۴:۴۶
منفی (4181440) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۴۴:۳۶
وزارت خارجه باید سرمشق ادب دیپلماتیک و سیاسی باشه!
نه که اینجوری فحش بده!!
(4180851) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۴۶:۰۳
بالاخرهكه چي اخرش هم بايد نشست و صحبت كرد (4180852) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۴۶:۱۴
چه این اتفاق افتاده باشد و یا نیافتاد ه باشد اصلا کار آقای قدوسی توجیه پذیر نیست و به هیچ عنوان در حد یک فرد سیاسی نمیباشد و به نظر میاد تسویه حسابه بیشتر (4180854) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۴۷:۵۹
فعلا هر چی ایشون گفتن درست از آب دراومده
چرا با مردم روراست نیستید برجامیان (4180860) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۵۷:۰۳
مثل حرفهای ظریف در کمیسیون امنیت مجلس که دروغ بود بعدا راست شد (4180876) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۰۶:۳۳
چرا همه اسرار ناگفته وزارت امور خارجه و بقیه کشور رو فقط این آقا میدونه؟ این چه اسراری است که هیچ کس دیگه خبر نداره؟
مگر قانون نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی برای این آقا و دروغهایی که هر روز میگه صادق نیست؟
چطوره برا پرونده املاک شهرداری که تخلفات اثبات شده، منتشر کننده خبر رو زندانی می کنید بعد به این آقای هیچ کاری ندارید؟ (4180889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۲۱:۵۴
به آقای کریمی قدوسی بفرمائید اگر نامه نوشتن بد است، پس پیگیر نامه سراسر التماس احمدی نژاد باشید به رئیس جمهور آمریکا (4180909) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۳:۵۰:۵۵
به عنوان شهروند تو هم نامه بنویس (4181027) (alef-13)
 
تکذیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۲۳:۳۹
تکذیب بشه
یعنی راسته (4180911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۳۱:۰۵
اقدامات مطرح شده در نامه بسیار خوب است و نشان از قدرت بالای دیپلماسی وزارت خارجه و شخص دکتر ظریف است. (4180919) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۴۱:۵۶
اگر جناب آقای قدوسی مستندات موجود را منتشر کند ، باید وزیر خارجه و عامرین و اسپانسرهای پشت پرده ی این موضوع فجیع مورد محاکمه قرار گیرند و رسوا شوند . (4180941) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۸:۳۴:۰۱
و اگر مستندی نداشتند چه؟ (4181309) (alef-13)
 
ناصری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۴۶:۳۵
به احتمال زیاد کریمی قدوسی یا با وزارت خارجه ی آمریکا همکاری و ارتباط سری دارد ویا شنود وجاسوسی از وزارت خارجه انجام میشود که ایشان به اسناد محرمانه دسترسی دارد ولی در هر حال ایشان به اندازه ی کافی در تخریب منافع ملی به پیش میتازد.وقتی احمدی نژاد هیچ کاره میتواند براحتی آب خوردن به ترامپ نامه بنویسد چرا ظریف ووزارت خارجه نتواند. (4180949) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۱:۱۰:۳۲
خب ، فرضا ، کریمی قدوسی ،از وزارت خارجه امریکا اطلاعات سری بدست میاره، ظریف چرا با چنین درخواست هایی ، از کدخدا التماس برقراری ارتباط میکنه؟؟!!! (4181119) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۴۷:۳۲
اولا که التماس را آن شهروند که همه می شناسید به بهانه نوشتن یک نامه به ترامپ کرده دوما در عالم سیاست ارتباط مقامات یک امر عادیست واگر اوباما سر کار بود همچنان ارتباط ونامه نگاری بین ظریف و کری درخصوص برجام صورت می گرفت . خوب حالا کری زفته وتیلرسون آمده به نظر شما دیگه نباید تماسی صورت بگیره ؟!!! ! (4182186) (alef-13)
 
عربی
Denmark
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۲:۴۸:۲۳
در آینده نزدیک حقایق روشن خواهد شد (4180953) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۳:۰۵:۲۶
احتمالا اینم مثل اون تکذیبیه ی اشتباه کردم ظریف تو مجلسه که بعد دراومد و فهمیدن وزارت خارجه به دروغ تکذیب کرده (4180975) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۵۸:۳۲
اینها حرفه ای شدند، به دروغ تحریم ها را برداشتن، به دروغ تورم را کاهش دادن، به دروغ چند بار کشور را از رکود خارج کردند ، حالا ، به دروغ تکذیب کردن حرف یک نماینده که براشون مثل آب خوردنه. (4181115) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۳:۰۹:۴۲
عجیبه که نماینده مجلس متمرکز شده روی وزیر خارجه که این ادم فلان حرف رو زده فلان ناه رو زده و با فلانی قدم زده و... شما چرا برای مشکلات برنامه ندارید ؟ (4180982) (alef-13)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۳:۳۸:۲۱
واقعا جای تعجب داره که شخصی به این راحتی مکرر و پیوسته در خصوص وزارت امور خارجه جایی که طلاقی استقلال، اقتصاد، امنیت و اولین خط دفاعی کشور میباشد سخنان کذب مطرح می کند و دادستان محترم و نماینده مدعی العموم در خصوص این کذب گویی ها سکوت اختیار کرده اند. این تدهبون؟ (4181009) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۴۶:۴۴
قبلیش که راست بود، چرا وزارت خارجه مکرر دروغ میگه؟؟!!!! (4181103) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۲:۱۹:۳۰
هر دروغ وزارت خارجه، اعتماد مردم را به راست بودن حرف های کریمی قدوسی یک درجه بالاتر می برد.
بهتر است وزارت خارجه حرف های کریمی قدوسی را تایید کند، که اعتبار وزارت خارجه در افکار عمومی از بین نرود. (4181641) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۴۹:۲۶
گیرم که راست ! چرا این بابا باید جلسات محرمانه دولتی را افشا کند ؟ (4182192) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۰۷:۲۸
یه سری در سیاست خارجی ایران هست که هر موضوعی رو که وزارت خارجه تکذیب میکنه بعدا تایید میشه؟ (4181063) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۱:۰۱:۵۳
از کسانی که برجام وتعطیلی صنعت هسته ای رو به ملت ایران تحمیل کردند بعد هم با فشار آوردن به مجلس و لابی کردن با رئیس مجلس در بیست دقیقه به تصویب رسوندند یه نامه که جای تعجب نداره (4181118) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۱:۳۴:۱۰
چهار تا سانتریفوژ برا ملت نون واب نمیشه
به خاطر منافع مردم توافق کردند
به همین خاطر هم بهش رای دادیم
تو برو خواسته هات را از ح
جلیلی بگیر (4181553) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۶:۰۶:۵۷
هر كسى تو اين مملكت درست كار كنه مورد حمله ى اين اقا قرار مى گيره (4181167) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۰:۰۶:۵۶
احمدی نژاد مسئولیتی نداره که نامه اش پیگیری بشه (4181427) (alef-3)
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۰:۲۷:۵۳
راستش یه کمی امیدوار شدیم و معلومه که یه خبرهایی هست از آقای قدوسی هم ممنونیم که امیدواری ایجاد کردند و امیدواریم که موضوع صرفا توهم ایشون نبوده باشه! ظریف جان ادامه بده! (4181469) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۲:۲۹:۵۸
اقای ظریف بهترین و باسوادترین و دلسوزترین وزیر امورخارجه ایران از زمان انقلاب تا به الان هستن و
ایشون یک سری وظایفی دارن که باید انجام بدن خوب متاسفانه در مواردی هم دستشون بسته است و قدرت مانور چندانی ندارن وگرنه عملکردشون بهتر از این بود
متاسفانه این اقای کریمی قدوسی همیشه دنبال مطرح کردن خودشون و کارای حزبی هستن یکی نیست بگه اقای قدوسی نماینده عزیز کمیسیون امنیت ملی
یک سری از مسائل نباید به بیرون درز کنه نباید مسائل وزارت خارجه را بیاریم در سطح جامعه مطرح کنیم شما هدفتون تخریبه ولی مردم بیشتر متوجه کاردرست بودن ظریف میشن
داشتن خط ارتباطی مستقیم برای موارد حساس کجاش بده داشتن ارتباط داشتن کجاش بده
چرا همش باید تنش ایجاد کنیم تو دنیا با این کار حداقل از وقوع اتفاقات ناخوشایند در اینده جلوگیری میکنیم
امیدوارم ارسال این نامه واقعیت داشته باشه (4181655) (alef-13)
 
نژادیپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۳:۱۹:۱۵
یک پیامی دارم برای آقای کریمی قدوسی و این است:آقای کریمی قدوسی معروف و شناخته شده ای .مردم دیگه شما را به اندازه کافی شناختند....کاش اینطور معرف نمی شدید (4181760) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۰۸:۴۵
اینکه اقای ظریف نامه نوشته باشد یا نه کاری ندارم اینکه اگر خبر محرمانه باشد چرا باید این اقا از ان اطلاع داشته باشد و اینکه چرا باید افشا شود چرا نباید مسائل محرمانه مملکت محرمانه بماند ننگ است شرم اور است مایه تاسف است باز میگویم ننگ است برای یک کشور که مسائل محرمانه اش را اینطور اشکارا یک نماینده جار بزند بله ازادی بیان حکم میکند مسائلی فاش شوند اما نه مسائل محرمانه در کجای د نیا مسائل محرمانه اینطور جار زده میشود این خیانت است (4182110) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۷:۱۰:۴۷
اگر ظریف چنین کاری کرده بسیار کار درستی انجام داده و امیدواریم درست باشد (4182241) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۲ ۲۳:۳۵:۵۸
انگار فقط نامه سازمان بازرسی در مورد املاک نجومی قالیباف محرمانه بود و افشا کننده اش رو بازداشت کردن. اما اسناد وزارت خارجه مثل اینکه محرمانه نیستن. کجایی قاضی القضات شهر؟؟؟ (4183623) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.