نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469198
اعلام زمان ثبت‌نام آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شهرداری‌ها
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ رشته‌های شغلی، شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‏‌ها خبر داد.

به گزارش میزان، محمد حسن آبادی گفت: پیرو ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداریها، ۳۸ رشته شغلی مشاغل شهرداری‌ها با شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون مذکور جهت آمادگی کارکنان شهرداری‌ها در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: کارکنان قراردادی و غیر رسمی شهرداری‌ها که دارای شرایط آزمون تبدیل وضعیت می ‏باشند می‌توانند از تاریخ ۲۰ اردیبهشت لغایت ۳ خرداد سال جاری از طریق سایت ثبت نام که توسط استانداری ذیربط در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، اقدام نمایند.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور همچنین افزود: شهرداری‏هایی که موفق به اصلاح و اخذ تائیدیه و اجرای ساختار سازمانی ستاد، مناطق و سازمان‏های وابسته و اساسنامه‏‌های آنان نشده‏ اند، می ‏بایست تا قبل از صدور مجوز تبدیل‏ وضعیت از سوی این سازمان اقدامات لازم را به عمل آورند.

حسن آبادی اضافه کرد: در غیر اینصورت کارکنان آن شهرداری‏‌ها براساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، نمی‏توانند در فرایند آزمون تبدیل ‏وضعیت استخدامی شرکت نمایند.
 
کلمات کلیدی : سازمان شهرداری‌ها + وضعیت استخدامی + کارکنان قراردادی شهرداری‌ها
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۸:۰۷
ترا خدا آزمون استخدامی را جدی و سخت بگیرید.
ما در یک سازمان دولتی، اسیر نیروهای نورچشمی رییس سازمان خودمون و البته پاسکاری بین روسای سازمانهای دیگر هستیم.
سطح کار را چنان آورده اند پایین که ما کارشناسان فارغ التحصیل دانشگاه تهران، احساس غریبگی داریم با سازمان.
آخه اینقدر فاجعه؟ (4322020) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.