نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443754
معاون دادستان کل کشور :
18 هزار نفر سایت‌های متخلف را رصد می کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۰
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی، از راه‌اندازی بسیج در فضای مجازی خبر داد و گفت: حدود ۱۸ هزار نفر به صورت داوطلبانه، رصد سایت‌های متخلف را به دادستانی کل گزارش می‌کنند.
به گزارش مهر عبدالصمد خرم آبادی با اشاره به راه اندازی بسیج در فضای سایبر افزود: حدود ۱۸هزار نفر به صورت داوطلبانه فضای مجازی را رصد می کنند و مواردی که شاهد ارتکاب تخلف از سوی سایت ها و شبکه های اجتماعی باشند به دادستانی کل کشور گزارش می نمایند.

وی ادامه داد: یکی از منابع اصلی برخورد کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با سایت های متخلف همین گزارش های داوطلبانه مردمی است.

معاون دادستان کل کشور در رابطه با نحوه همکاری با این نوع بسیج در فضای مجازی خاطر نشان کرد: افراد می توانند با مراجعه به سایت internet.ir و دسترسی به قسمت کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گزارشات خود را ارسال کرده و اعلام همکاری داوطلبانه کنند.
 
کلمات کلیدی : سایت‌های متخلف+فضای مجازی
 
باربا پاپا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۹:۲۲:۲۴
رصد داوطلبانه مردمی رو خوب اومدی (4157312) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۲۳:۴۸:۲۶
سایت های فروش مقالات و پایان نامه رو مسدود کنین! (4157592) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۰۲:۱۶:۵۵
البته که هیچکی به صفحه های اشاعه فحشا کاری نخواهد داشت.هر کی مخالف باشه باهاش برخورد میشه.به جای این جور هزینه گردن،این پولو صرف آبادانی کشور کنید.اونوقت جرمی رخ نخواهد داد (4157686) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۱۱:۲۰:۱۳
چهل درصد ابلاغیه های قوه قضاییه به دست افراد نمی رسد !! (4157939) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته