توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362457
علیرغم ادعای اشتباه سهوی؛ بارسا جریمه نیمار را می‌دهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۹
باشگاه بارسلونا با قبول اشتباه سهوی خود در ماجرای مالیات نیمار پذیرفت که جریمه تعیین شده را بپردازد. دادستانی اسپانیا نیمار و پدرش را پیش از این در ارتباط با پنهان کردن رقم واقعی انتقال ستاره تیم ملی برزیل از سانتوس به بارسلونا در سال ۲۰۱۳ به دادگاه فراخوانده بود. بررسی‌ها در این خصوص زمانی صورت گرفت که یک سرمایه‌گذار برزیلی که ۴۰ درصد از مالکیت حقوق نیمار را در اختیار دارد، ادعا کرد که این بازیکن و پدرش رقم واقعی این انتقال را مخفی کرده‌اند و درصد واقعی این انتقال را به وی پرداخت نکرده‌اند. گفته شده که انتقال نیمار از سانتوس به بارسلونا چیزی در حدود ۸۳ میلیون یورو بوده است.

بارسلونا اعلام کرده که برای خرید نیمار ۵۷ میلیون یورو هزینه کرده که ۱۷ میلیون یورو به باشگاه سانتوس و بقیه به خانواده این بازیکن برزیلی رسیده است. باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی خود اعلام کرد، توافق کرده تا جریمه ۵.۵ میلیون یورویی بابت اشتباه سهوی پیش‌آمده در مورد مالیات نیمار را بپردازد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است که به هنگام خرید نیمار این باشگاه دچار اشتباه سهوی شده و در واقع این باشگاه سانتوس بوده که نتیجه پرداخت‌های مالیاتی این بازیکن را در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ تسلیم باشگاه بارسلونا نکرده است. باشگاه بارسلونا همچنین خبر داد که مسئولیت مالیات سال ۲۰۱۴ این بازیکن از روی دوش باشگاه برداشته شده و این باشگاه در این مورد تبرئه شده است.
 
کلمات کلیدی : باشگاه بارسلونا+نیمار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.