توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492552
توضیحات پلیس درباره حادثه متروی شهرری
بخش حوادث الف، 25 تیر 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
پلیس تهران جزئیات حادثه متروی شهرری را تشریح کرده و از مصدومیت چهار شهروند و یک پلیس در این حادثه خبر داد.

به گزارش شرق، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که پیش از ظهر امروز فردی درحالی‌که سلاح سرد به دست داشت، وارد متروی شهرری شده و با تعدادی از شهروندان درگیر شد. به‌دنبال این حادثه مأموران پلیس در محل حاضر شده و ضمن خارج‌کردن شهروندان از محل اقدامات خود برای دستگیری و کنترل این فرد را آغاز کرد.

فرد مهاجم به چهار نفر از شهروندان با سلاح سرد حمله و آنها را زخمی کرده بود و پس از آن نیز به یکی از مأموران که قصد مهارکردن وی را داشت با سلاح سرد حمله و او را زخمی کرد.

پس از آنکه این فرد به دستورات پلیس توجهی نکرد، مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح ابتدا چند تیر هوایی شلیک کرده و سپس به پای فرد مهاجم شلیک کردند که این فرد پس از شلیک پلیس زمین‌گیر شد.

این فرد مهاجم که حدود ٤٠ سال داشت، در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. پلیس پایتخت با تأکید بر اینکه باید شهروندان اخبار را از منابع مرتبط و رسمی پیگیری کنند، اعلام کرد که جزئیات این حادثه از سوی پلیس در دست بررسی است.
 
کلمات کلیدی : حادثه متروی شهرری+سلاح سرد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.