نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506657
جزئیات درگیری خونین در ترمینال جنوب/ حمله تروریستی نبود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی تهران بزرگ دقایقی پیش، از وقوع یک فقره درگیری در پایانه جنوب خبر داد و گفت: در این درگیری یک شهروند کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند و این حادثه به هیچ وجه جنبه امنیتی ندارد.

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام کشته شدن یک فرد در درگیری در پایانه جنوب گفت: این حادثه به هیچ وجه جنبه امنیتی ندارد.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: حدود ساعت 17 عصر امروز سه‌شنبه هفتم شهریور فردی به نام "الف.ف" 32 ساله که از صبح برای تهیه بلیط به پایانه جنوب مراجعه کرده و پس از ساعت‌ها موفق به تهیه نشده بود، با کارکنان یکی از تعاونی‌های این پایانه درگیر و با چاقو به آنان حمله‌ور می‌شود.

مرادی افزود: در این درگیری مرد مسافر سه نفر را مصدوم که یکی از آنان که مردی 40 ساله بود به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان بهارلو منتقل که علی‌رغم تلاش کادر پزشکی جان خود را از دست می‌دهد.

وی بیان داشت: به دنبال این درگیری و با حضور سریع و به موقع مأموران کلانتری, ضارب دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.
 
کلمات کلیدی : حمله با چاقو+ترمینال جنوب+سلاح سرد+چاقو کشی
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۲۰:۲۰:۰۴
خشونتی که در نتیجه حاکم شدن سرمایه داری خالص و بی رحم در جامعه حاکم شده است به افراد منتقل شده است . (4538784) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۷:۵۱:۳۶
احسنت
خیلی درست گفتی (4539197) (alef-11)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۲۱:۳۲:۱۷
جامعه از حالت تعادل خارج شده فکر ی بکنید (4538877) (alef-11)
 
کند ذهن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۲۳:۰۰:۰۲
سلام .

حالا اگه من ختدیدم یعنی جامعه به تعادل رسیده ؟ (4538994) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۲۲:۲۹:۵۰
بی اعتنایی به مشتریان وکه همان مسافران هستند درمواقع شلوغ .وبی ادبی اغلب غرفه داران که شرکتهای مسافرتی هستند نسبت بهمردم همین عوارضرادارد (4538925) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۰:۳۲:۵۴
در جامعه اي كه شكاف طبقاتي خيلي زياد ميشوداين اتفاقات را بوجود مي اورد در واقع اين خشونت ها زاييده تبعيض،اختلاف طبقاتي وبي توجهي به مردم است (4539072) (alef-11)
 
هموطن ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۱:۰۵:۱۹
کنترل جامعه از دست رفته و بایدفکری اساسی کرد وگرنه منتظر بدتر از اینها باید بود (4539084) (alef-11)
 
محمدامین حیات مقدم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۲:۴۲:۴۹
واقعا روز به روز وضع اقتصاد و اخلاق و امنیت وخیم تر میشود. (4539129) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۸:۰۶:۲۰
ظاهراً در جامعه ما، امنیت فقط در خصوص تجاوز بیگانه به کشور اهمیت داره . انگار نه انگار که اولویت امنیت در داخل جامعه هم اهمیت داره. سرقت‌های مکرر، زورگیری، تجاوز به عنف و ... که قطعاً خیلیاش رسانه‌ای نمیشه واقعاً فاجعس. (4539208) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۸:۲۹:۳۶
من دیروز برای اخذ مفاصا حساب به شهرداری مراجعه کردم. گفتند که از ساعت 123 الی 14 وقت نماز و ناهار است و باید منتظر بمانیم.
من و تعداد دیگری از مردم در سالن انتظار منظتر بودیم تا ساعت 14 رسید.
وقتی به یکی از متصدیان مراجعه کردم ÷اسخ داد که باید به یکی از مراکز خصوصی مراجعه کنم و اخذ مفاصا حساب از شهرداری نا ممکن است.

بر اساس گفته ایشان به یکی از مراکز معرفی شده توسط شهرداری (که بهتر است به آن شر داری گفته شود) مراجعه نمودم.
در آنجا که یک ساختمان نیمه مخروبه و دور از شان و منزلت مردم است با برخورد نا مناسب مواجه شدم که ناشی از انحضار خدمات عمومی در دست ایشان است.

با کمال تعجب و با اینکه سند مورد نظر من تا کنون چند بار دست به دست شده و هر بار نیز مفاصای نوسازی داشته بازهم گفتند ک÷ی از تمام صفحات نوشته شده سند، پایان کار، کارت ملی و غیره...

در آخر هم گفتند که شهرداری پرونده ها را فقط قبل از ظهر قبول می کند و اگر ثبت کامپیوتری بعد از ظهر انجام شود شهرداری کار را بر می گرداند و باز هم باید هزینه اضافه پرداخت شود.

ح...

نکته جالب اینکه برای مفاصا حساب مالیاتی هم همین فرایند و کپی های از سند و. پایان کار و غیره وجود دارد و دولت الکترونیک و پنجره واحد و تکریم ارباب رجوع فقط شعار است. (4539237) (alef-11)
 
ناظر
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۸:۴۵:۲۹
باسلام ترمينال جنوب متأسفانه دچارمديريت اضمحلالي شده ومتأسفانه به سايرترمينالهاي شهرتهران ازجمله بيهقي به سرعت درحال گسترش ميباشدكه مسولان شهري بايدفكري جديدومديريتي داشته باشندكه ندارند// خيلي متأسفم ايكاش سايت وزين الف دراين موردمجزابه تحقيق وبررسي ميپرداخت (4539259) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۹:۱۸:۲۶
در هر بانک یک نیروی انتظامی مستقر شده، در ترمینال جنوب با آنهمه عظمت نیروی انتظامی نبوده؟ بعد اعلام می شود با ورود بموقع نیروی انتطامی! باید سوال شود اگر این ورود بموقع است ، پس وای بحالمان اگر بی موقع باشد. بسیاری از این حالات خطرناک متاسفانه گویای ناهنجاری روانی اجتماعی یا بعبارت دیگر انباشته شدن مشکلات و سرریز شدن توان روانی جامعه است ، که اگر اندیشه ای نشود همانند بمب ساعتی عمل خواهد کرد. (4539311) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۹:۲۱:۴۷
جامعه بعلت فاصله طبقاتی غیر معقول دچار عصبیت شده درگذشته برای پولدارشدن خیلی ازفاکتور های منطقی لحاظ میشد ولی درسالهای اخیراین شرایط بسیار بی منطق تغییرکرده (4539321) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.