توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408654
عابدینی: دشمنی با کی‌روش ندارم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
به گزارش فارس، امیر عابدینی پس از جلسه‌ امروزش با کارلوس کی‌روش در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من دشمنی با کی‌روش نداشتم و او تصور می‌کند ما حساب‌شده  و تعیین شده با او دشمنی می‌کنیم اما به او گفتم که در هیچ تیمی نیستم که علیه او باشم. تیم ملی مگر تا حالا هم حمایت نشده است.
 
وی در مورد اینکه کی‌روش گفته عابدینی شهامت نداشت که به فدراسیون فوتبال بیاید گفت: بذارید بگوید من به فدراسیون دعوت نشده‌ بودم که بیایم.  
 
عابدینی در مورد علت اختلافش با کی‌روش بر سر یک مصاحبه گفت:  آقای کی روش می گوید بنده در مصاحبه ام گفته ام «ما» و نگفته ام «فدراسیون» ولی رسانه ها نوشته بودند مدیریت. ایشان دعوایش این بود که من گفته ام we، یعنی همه ما.
 
سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال در مورد آشتی‌اش با کی‌روش گفت: بحث قهر و آشتی نیست من با او رفیق نبودم که آشتی کنم. او برای تیم ملی کار می‌کند و ما هم برای کل فوتبال کار می‌کنیم.
 
وی در مورد خسارت 10 میلیارد تومانی جیووا بخاطر شکایت از فدراسیون فوتبال گفت: این رقم را از کجا آوردید؟ ما هم از این شرکت شکایت کرده‌ایم.
 
 
کلمات کلیدی : امیر عابدینی+تیم ملی فوتبال ایران+کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.