توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439753
در ملاقات شبانه کی‌روش با یک ملی‌پوش چه گذشت؟
بخش ورزشی الف،9بهمن95
کی‌روش این روزها در منزلش در ساختمان دوبرال به سر می‌برد و حتی با دستیارانش تماس نمی‌گیرد. اگر از دستیاران او هم بپرسید، می‌گویند از این مربی بی‌خبر هستند و نمی‌دانند چه می‌کند.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
خبرورزشی نوشت: کی‌روش به فدراسیون گفته وضعیت همین شکلی خواهد بود، تا زمانی که اردوی تیم ملی برگزار شود‌؛ یعنی سه یا چهار روز قبل از بازی‌های رسمی. اگر چنین برنامه‌ای تغییر نکند، دستیاران کی‌روش فقط او را در اردوهای تیم ملی خواهند دید!

با وجود همه این اتفاقات اما کی‌روش زیر پوستی کارهای تیم ملی را جلو می‌برد. حداقل از اتفاقی که چند شب قبل افتاد می‌توان این موضوع را متوجه شد. یکی از بازیکنان تیم ملی اخیراً ملاقاتی شبانه با کارلوس کی‌روش داشته تا از این مربی مشورت بگیرد. این دو در محلی که هنوز فاش نشده، یکدیگر را دیده‌اند و با هم چند ساعتی نشسته‌اند. سرمربی تیم ملی در این نشست درباره مشکلات تیم ملی و شرایط بدی که حاکم است، حرف‌هایی به زبان آورد و توصیه‌هایی برای این بازیکن داشت. او در واقع پیغامی به این بازیکن داد تا به گوش دیگران هم برسد: «بازیکنان تیم ملی هر جا که هستند، باید فیکس بازی کنند. با این شرایط، بازیکنان باید در باشگاه‌هایشان به تجربه برسند و در آمادگی باشند چون تیم ملی دیگر اردوهای آماده‌سازی نخواهد داشت...»

فاش شدن خبر این دیدار ثابت می‌کند کارلوس کی‌روش در ایران به سر می‌برد و برخلاف شایعات اخیر، هیچ جا نرفته است. فقط اینکه چرا کی‌روش به این شایعات واکنش نشان نمی‌دهد، خود معمایی است.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.