توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406377
خانه تکانی توییتر شروع شد
بخش دانش و فناوری الف،4 آبان95
در ادامه کاهش درآمد توییتر، 8 درصد از کارمندان این شبکه اجتماعی اخراج شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنوز مدت زیادی از انتشار خبر فروش سهام توییتر نگذشته است. خبری که در آن گفته می شد چند غول فناوری قصد خرید این شبکه اجتماعی را دارند؛ موضوعی که با افول و سقوط 40 درصدی سهام این کمپانی و عدم توان رقابت این شبکه با گوگل و فیس بوک خیلی دور از ذهن بنظر نمی رسید.

اما چندی نگذشت که عدم صحت این خبر اعلام شد و کمپانی های نام برده شده اعلام کردند که اصلا همچنین قصدی را در برنامه کاری خود نداشته و نخواهند داشت. درنتیجه کاربران بار دیگر چشم به سیاست های داخلی توییتر دوختند تا ببینند سرانجام توییتر چه تدبیری برای بهبود اوضاع این شبکه اجتماعی پر کاربرد خواهد کرد و آیا سرانجام خواهد توانست رضایت آنها را در استفاده از این پیا رسان جلب کنند یا خیر.

اما گویا حال و روز توییتر این روزها  قصد خوب شدن ندارد. آخرین خبرهای رسیده حاکی از اخراج تعداد زیادی از کارمندان این مجموعه است. 300 کارمند توییتر از کار برکنار شده اند که این تعداد هنوز ثابت شده نیست و ممکن است در آینده افزایش یابند.

گفتنی است؛ توییتر سال گذشته نیز در جریان انتخاب جک دورسی تعدیل نیرو را انجام داده بود اما این بار گویا دلیل این برکناری ها برخلاف گذشته بوده است. به گفته برخی کارشناسان دلیل این موضوع کاهش درآمد سه ماهه آخر توییتر در سال 2016 بوده است.
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-توییتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.