توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379604
مدیر اجرایی سابق مایکروسافت عنوان کرد؛
توییتر فروخته می‌شود
بخش دانش و فناوری الف،18 مرداد95
مدیر اجرایی سابق مایکروسافت و شاهزاده سعودی با تشکیل یک تیم تجاری قصد دارند مشترکاً توییتر را به قیمت پیشنهادی 22 تا 26 میلیارد دلار بخرند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
وب سایت سایبربان: مدیر اجرایی سابق مایکروسافت و شاهزاده سعودی با تشکیل یک تیم تجاری قصد دارند مشترکاً توییتر را به قیمت پیشنهادی 22 تا 26 میلیارد دلار بخرند. بخشی از سهام توییتر برای فروش عرضه‌شده و پتانسیل خرید کل کمپانی با تصاحب این سهام توسط افرادی مانند استیو بالمر و پرنس ولید بن طلال بالاست.

البته «رابرت پک» تحلیلگر SunTrust احتمال خرید توییتر توسط این دو سهامدار بزرگ را بعید دانسته و تأکید کرده است که جک دورسی مؤسس و مدیر اجرایی توییتر به دلیل تغییرات بنیادین رد این کمپانی که برخی از آن‌ها به نتیجه نرسیده، نمی‌خواهد تا سال 2017 چنین اتفاقی رخ دهد.

ارزش سهام توییتر که روزگاری به 25 میلیارد دلار رسیده بود در ماه‌های اخیر به زیر 10 میلیارد رسیده است. گفتنی است استیو بالمر و ولیدبن طلال 9 درصد از سهام توییتر را در اختیار خوددارند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-توییتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.