نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306006
«نود» همه را به جان هم می‌اندازد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۵
رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه مشکل اسدی و کی روش باید درون فدراسیون حل شود گفت: برنامه نود هر چه دلش می خواهد پخش می کند و افراد را به جان هم می اندازد.

علی کفاشیان صبح امروز شنبه در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: آقای کی روش و اسدی دارند کار خودشان را انجام می دهند. قبلا هم گفتم که برخی اطلاعات غلط به طرفین می دهند و همین امر باعث ایجاد کدورت می شود.

وی افزود: به نظرم آقای کی روش و اسدی نباید تحت تاثیر این حرف ها باشند و براساس اطلاعات ناقص دیگران اظهار نظر نکنند. برنامه ای مثل نود هر چه دلش می خواهد می گوید و همه را به جان هم می اندازد. البته برخی رسانه های دیگر هم این کار را می کنند. به همین خاطر کی روش و اسدی نباید گول این مسائل را بخورند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که قصد ندارد با برگزاری نشستی به کی روش و اسدی مشکل آنها را برطرف کنید؟ گفت: چرا باید این اتفاق بیفتد. ما به دنبال این جلسه هستیم تا مشکل حل شود. خط قرمزها باید رعایت شود اما برنامه نود این خط قرمزها را رعایت نمی کند و هر چه دلش می خواهد می گوید. بقیه هم به این مسائل استناد می کنند و تحت تاثیر قرار می گیرند.

کفاشیان در ادامه تاکید کرد: آقای اسدی کار خودش را در فدراسیون فوتبال انجام می دهد و کی روش هم در تیم ملی دنبال کارهای خودش است. ما به دنبال حل این مشکل هستیم اما در نهایت این من هستم که تصمیم نهایی را می گیرم. این دو هم نباید گول مسائلی را بخورند که براساس اطلاعات ناقص به آنها منتقل می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال از دربی هشتاد و یکم به عنوان یک بازی خوب و تماشاگر پسند یاد کرد و گفت: خدا را شکر بازی بدون حاشیه ای بود و هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. مهمتر اینکه تماشاگران هم اتحاد خوبی داشتند. خصوصا در دقیقه ۲۴ که برای هادی نوروزی همه ایستادند و کار خوبی صورت گرفت.

وی افزود: حضور پرتعداد تماشاگران هم نقطه مثبت دیگری از این بازی بود که باعث شد بر زیبایی بازی اضافه شود. امیدواریم که در دیدارهای آینده هم شاهد چنین فضایی باشیم و تماشاگران ما با اخلاق و رفتاری خوب و قابل قبول به مسائل فرهنگی بیش از گذشته توجه کنند.

علی کفاشیان ادامه داد: امیدواریم ما هم در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ لیاقت این را داشته باشیم که کار خوب تماشاگران را جبران کنیم و شرایطی را فراهم کنیم که تیم ملی هم از حضور این تماشاگران برخوردار شود.

کفاشیان در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که با توجه به عملکرد خوب رحمتی در دیدار برابر پرسپولیس قصد ندارد از کی روش بخواهید تا وی را به تیم ملی دعوت کند گفت: بنده به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال قصد دخالت در مسائل فنی را ندارم. آقای کی روش خودش در مورد مسائل فنی و دعوت از بازیکنان تصمیم می گیرد.
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال +علی کفاشیان+کارلوس کی روش
 
نمکدون
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۹:۱۴:۲۹
طرح مشکل چه ربطی به ضعف مدیریتی فدراسیون شما دارد؟! (3290776) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.