توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479278
توضیح تهیه‌کننده«دورهمی»برای یک شایعه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
در پی طرح شایعات مختلف در باره اختلاف گروه دورهمی و توقف کار تیم مهران مدیری، تهیه کننده این برنامه درتوضیحی اعلام کرد: دوست داشتیم برنامه با مهران مدیری ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.

به گزارش تابناک، حمید رحیمی نادی گفت: این که برنامه ادامه پیدا کند یا نه، به تصمیم سازمان بستگی دارد و ما مطیع این تصمیم هستیم. اگر بخواهند ادامه می دهیم و اگر هم نظرشان بر ادامه برنامه نباشد ما طرح دیگری را ارائه خواهیم داد.

او در گفتگو با سینما در پاسخ به این که شخص خاصی را به عنوان جایگزین مهران مدیری در نظر دارند؟ گفت: سه چهار گزینه هستند که به آن ها فکر کرده ایم اما به هیچ عنوان نمی توان نامی از کسی برد.

وی ادامه داد: باید ببینیم اتاق فکرمان چه طرحی ارائه خواهد داد، شاید به این نتیجه برسیم که دیگر برنامه را ادامه ندهیم. از طرف دیگر نحوه ادامه برنامه نیز به شخصی که به برنامه اضافه می شود بستگی خواهد داشت.

نادری اظهار داشت: خبر به پایان رسیدن برنامه دورهمی ناگهانی نبود، از قبل اطلاع داشتیم که باید ۱۵۶ برنامه بسازیم. شاید برای مخاطب اعلام خبر پایان تصویربرداری مجموعه ناگهانی باشد، ولی ما بر اساس برنامه ریزی ها جلو رفته ایم و هیچ اتفاق ناگهانی نیفتاده است.

وی تصریح کرد: در مورد آقای مدیری هم ما خیلی دوست داشتیم برنامه با خود ایشان ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.
 
کلمات کلیدی : برنامه دورهمی + مهران مدیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.