نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426549
مهران مدیری در واکنش به جنجال های اخیر: قبل از اینکه با تانک از روی آدم رد بشوید سوال کنید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱
مهران مدیری نسبت به سوءاستفاده جریان دلواپس از سخنانش در برنامه «دورهمی» واکنش نشان داد.

به گزارش «انتخاب»؛ کارگردان مشهور طنز طی گفتگویی تلفنی با برنامه ای در شبکه یک گفت: من نه سیاسی هستم نه علاقه ای به این موضوع دارم و البته نه تخصصی در این موضوع دارم که بخواهم راجع به آن حرف بزنم. 

وی اضافه کرد: همه کسانی که در رده های بالا زحمت می کشند، تلاش و همت شان قابل تقدیر است. همانطور که در دوره ای دیدیم، روی دوش بعضی دوستان در مذاکره چه سختی بود و چه فشاری را تجمل می کردند. این دوستان خیلی سختی کشیدند تا خیلی مسائل به ثمر رسید. 

مهران مدیری ضمن تاکید مجدد بر این موضوع که سیاسی نیست، بیان کرد: اگر حرفی می زنم به کسی برنخورد، و واقعا هم نباید برخورد. 

وی با اشاره به سواستفاده جریان دلواپس از سخنانش گفت: یک عده ای امدند جوی را بسازند، اما باید بگویم دورهمی و حرف هایی که در آن می زنم صرفا اجتماعی و فرهنگی است. هر کسی را برای کاری درست کردند. من فیلمسازی و کار هنرم ام را می کنم و سیاسیون سیاسی اند و امیدوارم قبل از قضاوت از آدم بپرسند منظورت چه بود. من یا توضیح می دهم یا نمی دهم، بعد می توانند با تانک از روی آدم رد بشوند.
 
 
کلمات کلیدی : برنامه دورهمی + مهران مدیری + حق طلاق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۴:۱۵:۲۲
رد شدن با تانک از روی آدم رو تا حالا ندیدی عزیز من. این جمله ات هم یه مسخره کردنه دیگس. کار دیگه بلدی شما بسم الله! (4075916) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۴:۲۰:۱۸
این مرد بی نظیره...بسیار در تشخیص معضلات جامعه اش تیزبین وزیربینه و در ابرازش با کسی رودربایستی نداره (4075924) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۴:۲۳:۵۰
دم مهران مدیری گرم (4075931) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.