توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445770
بازگشت گروه‌های سیاسی به شبکه‌های سیما
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
با حکم امیرعلی ملکی، مدیر کل برنامه‌های سیاسی صداوسیما، مدیر گروه‌های سیاسی شبکه‌های یک، دو، سه، چهار و پنج منصوب شدند.

به گزارش ایسنا، به منظور تعامل بیشتر شبکه‌های سیما در به کارگیری روش‌ها و قالب‌های نوین برنامه‌سازی، انتخاب مدیر گروه‌های سیاسی شبکه‌ها گامی موثر در جهت تولید و پخش برنامه‌های سیاسی غنی، جذاب و اثر بخش است.

به همین منظور محمدرضا قنبری، حسین زارع زاده، علی اصنعی، سیدابراهیم علوی و محمدعلی گنجی به ترتیب به عنوان مدیر گروه‌های سیاسی شبکه‌های یک تا پنج منصوب شدند.

تبیین، تعمیق و گسترش فرهنگ و هویت سیاسی مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی در میان آحاد جامعه، جریان‌سازی از موضوعات، مسائل و رویدادهای داخلی و خارجی بر اساس اهداف و راه‌بردهای کلان نظام و ترویج و تحکیم وحدت و انسجام و همبستگی ملی در میان تمام اقشار، گروه‌ها، اقوام و اقلیت‌های ایرانی از نکات مورد اشاره در این احکام است.

از دیگر موضوعات تاکید شده در این احکام می‌توان به ارتقای قدرت تحلیل آحاد جامعه از موضوعات، مسائل و رویدادهای داخلی و خارجی بر اساس اندیشه‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در جهت شناخت به موقع مسئولیت‌ها و وظایف، تبیین و ترویج گفتمان انقلابی‌گری به عنوان الگوی مدیریتی سالم و کارآمد برای خدمت به مردم و تامین منافع کشور و ترویج ماهیت و عملکرد نظام سلطه در عرصه جهانی و منطقه‌ای و تضاد ماهوی آن با رویکردهای نظام اسلامی اشاره کرد.
 
کلمات کلیدی : گروه های سیاسی+صداوسیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.