توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422847
تکذیب آزادی متهمان حادثه ریلی سمنان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰
دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان خبر آزادی متهمان پرونده سانحه قطار دامغان را تکذیب کرد و گفت: متهمان این سانحه همچنان در بازداشت هستند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری سمنان، حید آسیابی اظهار داشت: هرگونه خبر مبنی بر آزادی متهمان پرونده حادثه قطار در هفت خوان که به کشته شدن بیش از 40 نفر از هم‌وطنان‌مان انجامید را تکذیب می‌کنیم.

دادستان مرکز استان با تاکید بر اینکه چهار متهم پرونده حادثه قطار هفتخان کماکان در بازداشت به سر می برند، ادامه داد: هرگونه خبر در خصوص آزادی هر یک از متهمان کذب است.

وی افزود: متهمان حادثه برخورد قطار تبریز ـ مشهد و سمنان ـ مشهد که به جان باختن جمعی از هم‌وطنان‌ و زخمی شدن تعدادی دیگر انجامید، هنوز بازداشت بوده و تکلیف آنها توسط مراجع قضایی روشن می‌شود.

این مقام ارشد قضایی، گفت: بررسی‌ها برای روشن شدن علت حادثه قطار ایستگاه هفت‌خوان هنوز ادامه دارد.

آسیابی افزود: تا ارائه نظر دقیق و قطعی از مراجع مسئول در نهایت نمی توان به طور قاطع درباره این پرونده اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: دستگاه  قضا همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند، به طور جد رسیدگی به پرونده تصادف قطار در ایستگاه هفت‌خوان و مرگ هم‌وطنان‌مان و زائران حرم رضوی را در اولویت خود قرار داده است.

دادستان مرکز استان سمنان گفت: دستگاه قضا پس از بررسی های کارشناسانه و شنیدن اظهارات متهمان و مدعی‌العموم نظر و رای نهایی را صادر خواهد کرد.آسیابی بیان کرد: هنوز به طور قطعی نمی‌توان درباره این پرونده اظهار نظر کرد و باید تا پایان تحقیقاتی به انتظار نشست.
 
کلمات کلیدی : تصادف قطار+سمنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.