توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418454
اولین توضیحات ترکان درباره سانحه قطار سمنان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۲
اکبر ترکان که باحکم معاون اول رییس جمهور مسئول بررسی علل حادثه تصادف دو قطار در نزدیکی سمنان و جان باختن تعدادی از هموطنانمان شد.

به گزارش فارس، ترکان در بازدید از محل اتوماسیون راه اهن شمال شرق گفت : مراحل کار درباره تصمیمات صورت گرفته افراد مسئول در حال بررسی است و اگر احیانا قصوری در این زمینه صورت گرفته باشد، باید به مقصر رسید و این بخش کار با جدیت مورد رسیدگی است.

به گزارش روابط عمومی شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه، اکبر ترکان که باحکم معاون اول رییس جمهور مسئول بررسی علل حادثه تصادف دو قطار در نزدیکی سمنان و جان باختن تعدادی از هموطنانمان شد.
وی عصر یکشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران به میزبانی راه آهن شمال شرق در شاهرود ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته درباره سانحه قطار سمنان، بیان داشت: کار بررسی حادثه از روز گذشته آغاز شده و بازرسان از کارخانجات تولید قطعات سی تی سی و ای تی سی بازدید کردند و راجع به قراردادهای رجا و این کارخانجات برای اتوماسیون تجهیزات مباحثی صورت گرفته و اطلاعات به صورت مکتوب نیز از این واحدها اخذ شده تا بتوانیم در حال حاضر بفهمیم سیستم اتوماسیون به چه نحو کارخود را صورت داده است.
ترکان در خلال بازدید خود از محل اتوماسیون راه اهن شمال شرق گفت : مراحل کار درباره تصمیمات صورت گرفته افراد مسئول در حال بررسی است و اگر احیانا قصوری در این زمینه صورت گرفته باشد، باید به مقصر رسید، این بخش کار با جدیت مورد رسیدگی است.
 
کلمات کلیدی : برخورد دو قطار در سمنان+ آتش گرفتن قطار مسافری+تصادف قطار+ترکان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.