توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402047
هدیه‌ای که سفیر ایران در مراسم خداحافظی از نخست وزیر سوریه گرفت
«محمدرضا رئوف شیبانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق ،در حالی که اواخر مهرماه سال جاری مدت ماموریت پنج ساله اش در سوریه به اتمام می رسد، با «عماد محمد دیب خمیس» نخست وزیر سوریه دیدارکرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸


در این دیدار خداحافظی که با حضور وزیران نفت و اقتصاد و دبیرکل نخست وزیری سوریه برگزار شد، نخست وزیر سوریه از تلاش های سفیر کشورمان در ارتقای سطح همکاری های دوکشور در تمام زمینه ها تقدیر کرد.

عماد خمیس با اشاره به اقدامات گروه های تروریستی و تکفیری در کشورهای منطقه به ویژه در سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار کشورهای مستقل قرار داشته و همواره در خط مقدم مبارزه با گروه های تروریستی و تکفیری قرار دارد.

در ادامه این دیدار سفیر جمهوری اسلامی در سوریه نیز با اشاره به همکاری های راهبردی دو کشور بر حمایت کشورمان از سوریه در مقابل تروریسم تاکید کرد.

به گزارش سفارت ایران در دمشق ،در این دیدار نخست وزیر سوریه به منظور قدردانی از تلاش های سفیر جمهوری اسلامی، به رسم یادبود یک شمشیر عربی به وی تقدیم کرد.
 
کلمات کلیدی : سفیر ایران+سوریه+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.