نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475407
اعلام قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
رئیس اتحادیه قنادان، از تصویب قیمت زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه مبارک رمضان سال‌جاری به قیمت هر کیلوگرم 9600 تومان خبر داد.

علی بهره‌مند دیروز درگفت‌وگو با ایرنا، افزود: همچنین براساس مصوبه تنظیم بازار، قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه دو 9100 تومان تعیین شده است. این در حالی است که قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان سال 93 حدود 8500 تومان و درجه دو 8000 تومان و در سال 92 نیز هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک 7000 تومان و درجه دو به قیمت 6500 تومان برای استان تهران تعیین شده بود. این مقام صنفی تصریح کرد: قیمت‌های پیشنهادی اتحادیه قنادان برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه را به کمیسیون نرخ اتاق اصناف ارسال کرده بودیم که پس از بررسی و تصویب آنها این نرخ به تصویب رسید و اعلام شد. وی گفت: قیمت زولبیا و بامیه در سطح شهرهای مختلف متفاوت است.
 
کلمات کلیدی : تنظیم بازار + ماه رمضان + قیمت زولبیا و بامیه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۱۴:۳۹:۳۷
این چه تورمی است که پایان ندارد. از شروع دولت یازدهم فقط در همین یک قلم بنا به اعتراف رییس صنف، حدود 40 درصد تورم داشته ایم. (4388075) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.