توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480608
اسیدپاشی به 16 نفر در تهران/مرد ۴۰ ساله اسیدپاش دستگیر شد
بخش حوادث الف، 18 خرداد 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: مرد ۴۰ ساله مقصر حادثه اسیدپاشی شب گذشته دستگیر شده است.

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در گفت‌گو با فارس با اعلام این مطلب افزود: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد. وی افزود: این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها در میگیرد.

شهریاری گفت: پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود باز می‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به این مطلب که این فرد در همان محل دستگیر شده و اعتراف کرده است گفت: مصدومان جراحت سطحی برداشته اند و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.

قاضی شهریاری با رد هرگونه ارتباط این حادثه با حوادث روز گذشته تهران گفت: این موضوع یک موضوع کاملا شخصی بوده است.

همچنین پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: در طی اقدام اسید پاشی توسط یک راکب موتور سوار در بامداد شب گذشته بر روی ۱۶ نفر از عابران در خیابان فداییان اسلام تعداد ۱۴ نفر مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند و اقدامات درمانی برای ان‌ها در حال انجام است.

وی ادامه داد: پس از این حادثه بلافاصله چندین آمبولانس اورژانس به این پارک اعزام شدند و ۱۴ حادثه دیده از این اسیدپاشی به بیمارستان های مختلف انتقال یافتند.
سرپرست سازمان اورژانس کشور بیان کرد: تعداد هشت نفر از مصدومان به بیمارستان شهدای یافت آباد، پنج نفر به بیمارستان مطهری و یک نفر نیز به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شدند. 

وی با بیان اینکه تمام این مصدومان از بیمارستان مرخص شده اند و مشکل آنها سطحی و سوختگی در دست و صورت و در حد تاول بوده، اسامی مصدومان را به شرح زیر اعلام کرد: ثنا عباسی ۴ ساله، محمد مهدی عباسی ۱۲ ساله، ایلیا غفرانی ۸ ساله، معصومه ابراهیمی ۳۵ ساله، جابر حقی ۲۶ ساله، نفیسه حیدری ۴۰ ساله، اکرم کاد کوه ۳۸ ساله، فاطمه زهری ۴۳ ساله، مبینا خزایی ۱۲ ساله، آمنه گل محمدی ۳۹ ساله، زهرا عباسی ۱۵ ساله، مبین منتهایی ۱۶ ساله، آیدا منتهایی ۹ ساله و زینب جعفری ۳۶ ساله.
 
 
کلمات کلیدی : اسیدپاشی + دستگیری + حوادث تلخ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.