توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484107
آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی جنوب تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
قاضی شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: هنوز نظریه پزشکی قانونی در رابطه با میزان صدمات مصدومان پرونده اسیدپاشی به 14 تن از شهروندان تهرانی اعلام نشده است.

قاضی دشتبان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در خیابان‌ فداییان اسلام، گفت: همانطور که پیش از این نیز اعلام شد عامل اسیدپاشی دستگیر شده است و تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.

قاضی رسیدگی کننده به پرونده اسیدپاشی به 14 تن از شهروندان تهرانی اضافه کرد: هنوز نظریه پزشکی قانونی در رابطه با میزان صدمات مصدومان پرونده اسیدپاشی به ما اعلام نشده و به دست‌مان نرسیده است.

بر اساس این گزارش، قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران روز پنج شنبه - 18 خرداد ماه - به ایسنا گفته بود که این حادثه کاملا شخصی بوده است.بنا به گفته پیرحسین کولیوند ‌سرپرست اورژانس کشور، در ساعت ۱:۲۲ بامداد روز پنج شنبه - 18 خرداد -  یک مورد حادثه اسیدپاشی گزارش شد که در پی این حادثه نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند و 14 مصدوم این حادثه به بیمارستان اعزام شدند
 
کلمات کلیدی : اسیدپاشی + دستگیری + حوادث تلخ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.