نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449900
کمک 50 میلیونی به خانواده شهدای آتش‌نشان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به جلسه‌ای که با بانک برگزار شده است تصمیم گرفته‌ایم برای بازماندگان شهدای آتش‌نشان حساب 50 میلیون تومانی کمک بلاعوض پرداخت کنیم.

 اسماعیل دوستی در سیصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات پیش از دستور اظهارداشت: با توجه به جلسه‌ای که با بانک برگزار شده است تصمیم گرفته‌ایم برای بازماندگان شهدای آتش‌نشان حساب 50 میلیون تومانی کمک بلاعوض پرداخت کنیم و 9 فرزند آنها که دختر نیز هستند بورسیه کنیم و در آینده نیز استخدام بانک شوند و فردا نیز جلسه‌ای با حضور مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی برای بررسی این موارد داریم.
 
وی در بخش دیگر سخنانش گفت: پرونده ساختمان شیخ بهایی در کمیسیون ماده 100 مطرح و در حال پیگیری است و این پرونده به نام خود مسجد جامعی نیست بلکه به نام برادرش و یک نفر دیگر است و تخلف آنچنانی صورت نگرفته است و اگر هم صورت گرفته است مثل بقیه تخلفات ساختمان بوده است.
 
وی گفت: از هیأت رئیسه و رئیس شورا درخواست می‌شود این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد و عکس‌العملی در خصوص توهین به اعضا داشته باشند.
منبع: فارس
 
 
کلمات کلیدی : شهدای آتش‌نشان، پلاسکو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۹:۴۰:۵۷
چرا؟ (4180708) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.