توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451062
زمان مراسم «چهلم شهدای آتش‌نشان پلاسکو»
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳
مراسم چهلم شهدای آتش‌نشان هجدهم اسفند ماه جاری در مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار می‌شود.

مجتبی عبدالهی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری با اشاره به برنامه‌ریزیهای انجام شده برای برگزاری مراسم چهلم شهدای آتش‌نشان پلاسکو اظهار کرد: مراسم چهلم شهدای آتش‌نشان روز چهارشنبه هجدهم اسفند ماه جاری از ساعت 15 تا 16:30 در مسجد امام جعفر صادق(ع) واقع در خیابان انقلاب، میدان فلسطین برگزار می‌شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ادامه داد: این مراسم با حضور خانواده گرانقدر شهدای آتش‌نشان، مدیران شهری، پرسنل خدوم سازمان آتش‌نشانی و شهروندان قدرشناس پایتخت برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت از مردم برای حضور در این مراسم پرفیض که با همراهی مداحان برجسته کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مراسم از سوی شهرداری تهران، خانواده‌های شهدای آتش‌نشان روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت مجزا در محله‌های خود مراسم چهلم را برگزار می‌کنند.

عبدالهی با بیان اینکه مدیریت شهری از ارائه هیچگونه کمک و اقدامی برای برگزاری مراسم شخصی خانواده‌های شهدای آتش‌نشان  دریغ نمی‌کند، تصریح کرد: طی چهل روز گذشته به طور مستمر از خانواده‌ها دلجویی شده و در مراسم و مناسبتهای مختلف از مقام این شهدا و خانواده‌های گرانقدر تجلیل به عمل آمده است.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + مراسم چهلم + شهدای آتش‌نشان پلاسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.