نظر منتشر شده
۱۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305701
مرگ فجیع یک دختر پس از زورگیری
تاریخ انتشار : جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۴
شب گذشته زورگیری سرنشین یا سرنشینان یک خودروی پراید از دختر جوان در حوالی میدان صادقیه، منجر به مرگ فجیع این دختر جوان شد که بعد از اعلام این حادثه به مأموران پلیس و بازپرس ویژه قتل، تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.

این حادثه ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به این شکل رخ داد که دختر جوان به قصد خرید دارو منزل را ترک کرده و بعد از اینکه از دارخانه‌ای در محدوده فلکه دوم صادقیه خارج شده و قصد سوار شدن بر خودروی ۲۰۶ خود را داشته، از سوی یک مرد مورد کیف‌قاپی قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم این مرد بعد از ربودن کیف دختر جوان، قصد فرار از محل به وسیله خودروی پراید سفید رنگی را داشته که دختر جوان به دنبال او دویده و از شیشه سمت راننده قصد بازپس‌گیری کیف خود را داشته است. راننده در همین حین شروع به رانندگی می‌کند و دختر جوان را حدود ۱۰۰ متر به دنبال خودرو روی زمین می‌کشاند که در نهایت دست دختر از کیف و خودرو رها شده و روی زمین می‌افتد که بر اثر برخورد با زمین و جدول، از ناحیه سر دچار شکستگی متعدد شده و متأسفانه جان خود را از دست داد.

تحقیقات مربوطه از سوی پلیس آگاهی برای شناسایی عامل یا عاملان این حادثه به محض اعلام گزارش آغاز شده و آن‌طور که خانواده دختر جوان اعلام کرده‌اند، وی در کیف خود چندین میلیون تومان پول نقد به همراه داشته است.
 
کلمات کلیدی : حوادث+سرقت+زورگیری+قتل
 
ح.س
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۰۸:۴۴:۰۰
جون آدم چقدر راحت باید از بین بره....
لعنت بر هرچی دزد و زورگیره... ان شاالله روز خوش نبینید و آب خوش از گلوتون پایین نره...
خدا به خانوادش صبر بده که بچه ای که با سختی بزرگ کردن و به یه سنی رسوندن باید به همین راحتی از دست بدن... (3287759) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۷:۳۶:۵۱
این جامعه به سرطان بدخیم مبتلا شده است (3653612) (alef-11)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۰:۲۲:۵۳
تو اینطور مواقع باید سریعا پلاک ماشین رو برداری و به مامور اطلاع بدی. (3287877) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۱:۳۰:۳۷
خدا لعنتش کنه . طفلک اون پدر مادری که منتظر برگشت دخترشون به خونه بودن شاید رفته بوده برای اونا دارو بگیره (3287974) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۱:۳۸:۲۴
این راننده رو باید پیدا و اعدام کرد. (3287989) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۲:۴۵:۴۰
خدا رحمت كنه اين دختر جوون رو ولي در موقع زورگيري براي حفظ جان بهتره از مال بگذريم (3288111) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۳:۰۲:۴۲
با توجه به امار وحشتناک زورگیری در تهران مردم مراقب باشن اگر به دام این افراد افتادن بدون هیج تقلایی اموالشون رو تقدیم دزدا کنن . یکی از دوستان بنده با اینکه مرد بود با اینها در گیر شد اما با قمه افتادن به جونش . اینها برای اینکه گیر نیفتن حتی حاضرن ادم هم بکشن (3288124) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۱۱:۲۶:۳۶
فرمايش شما درست ولي راه حل چيه؟ عمل به توصيه شما بدون جايگزين كردن راه حل بهتر منجر به بيشتر شدن اين زورگيريها نميشه؟ چون دزدها خيالشون راحته كه مشكلي براشون پيش نمياد.
به نظر من قانوني بايد تصويب بشه كه كشتن زورگيرها و دزدهايي كه دست به خشونت مي زنن دفاع از خود تلقي شده و پيگرد نداشته باشه. وقتي پليس توانايي لازم رو نداره به نظر من بايد دفاع از خود رو به خود مردم واگذار كرد! (3296204) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۴:۳۵:۲۰
همراه داشتن چندین میلیون پول نقد در کیف این روزها بیشتر به فیلم تخیلی شبیه است... با وجود این همه بانک و امکان خرید با کارت حتی از دست فروشها مگر کسی هم پیدا میشود که با چندین میلیون تومان پول نقد از خانه خارج شود؟؟؟ (3288236) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۱:۵۳:۰۳
خالا که چی تو میخوای مچ بگیری؟ (3288794) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۸:۱۹:۱۷
آخه با چند میلیون پول چرا رفته خرید با این همه کارت اعتباری!!! این کارت ها را بیشتر تبلیغ کنید بانکها نباید پول نقد به مردم بدهند خیلی از جاهای دنیا شما نمی توانی اینقدر پول نقد گیر بیاری. (3288473) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۹:۱۷:۴۸
اگر پلیس با دوربین نتواند خودرو و سارقین را شناسایی کند کوتاهی کرده و مستحق توبیخ است. تکنولوژی به همین درد می خورد. (3288552) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۰:۴۵:۰۷
در این بین راننده قاتل نمی باشد و فقط دزد است . البته طبق داستان بالا که دختر دنبال ماشین دویده (3288715) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۱:۱۸:۳۷
اخه احمق که چطور قاتل نمی باشد فقط دزد است متنفرم از این افراد روشنفکر نما اگه این خهانم خواهرت بود باز اینتطوری نظر می دادی. (3288758) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۲۰:۳۲:۲۸
خدا به خانواده دختره صبر بده . وعجب امنیتی داریم خدا بدادمان برسد (3295308) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۰۹:۵۲:۲۹
دوست عزیزی که گفتی: تو اینطور مواقع باید سریعا پلاک ماشین رو برداری و به مامور اطلاع بدی.
به عرضت برسونم من همین کار رو کردم و رفتم کلانتری ولی کلا وقتی مال شما دزدیده میشه و به کلانتری میری چیزی که مهم نیست مال شماست و کسی کلا دنبال آن نمی گردد (3295938) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۵:۵۱:۲۸
کاملا درست است (3567220) (alef-11)
 
ش
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۱ ۱۲:۲۱:۱۱
دو سال پيش كيفم رو كه حاوي مدارك مهمي بود به همين روش دزديدن، شماره ماشين رو هم برداشتم ولي هم تو كلانتري هم آگاهي خيلي ظريف بهم گفتن از خيرش بگذري بهتره! برو سطل اشغالاي اطراف رو بگرد شايد كيفتو انداختن اونجا! برو ببين كسي از همسايه ها دوربين مدار بسته داشته؟ اصلا چرا مدارك تو كيفت بوده(دنبال كاراي فارغ التحصيلي بودم) اخرش هم ديدم رفتن دنبال المثني خيلي راحتتره تا پيگيري شكايت (3657398) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ۰۸:۰۶:۴۴
مملکت صاحب ندارد (3885264) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.