توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439037
رویترز: اسرائیل صدها نفر از مجروحان «معارضین سوری» را درمان کرده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع اسرائیلی نوشت که معارضان سوری از ارتش رژیم صهیونیستی درخواست کمک‌های درمانی دارند و تل‌آویو هم صدها نفر از آن‌ها را درمان کرده است.

به گزارش فارس، در حالی که پیشتر گزارشات متعددی مبنی بر درمان معارضان و تروریست‌های سوری توسط رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی منتشر شده بود، اکنون خبرگزاری «رویترز» در مطلبی مفصل به شرح وقایع میدانی که اتفاق می‌افتد پرداخته و نوشت خود معارضان نیز از صهیونیست‌ها درخواست کمک دارند.

این گزارش اینگونه شروع می‌شود: «هر شب اتفاق می‌افتد. بعد از تاریک شدن هوا، (معارضان) سوری مجروح به مکان‌های مشخصی در مرز اسرائیل-سوریه در بلندی‌های جولان می‌آیند تا از ارتش یک دشمن کمک بگیرند. سربازان اسرائیلی که مشغول دیدبانی یا گشت‌زنی هستند آن‌ها را که پشت فنس‌ها منتظرند، دیده و به محلی می‌برند که پزشکان به زودی به آنجا خواهند رسید.»

رویترز به نقل از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های جولان می‌نویسد اسرائیل مهاجران و آوارگانی که از بحران 6 ساله سوریه می‌گریزند را نمی‌پذیرد اما به بیش از 2600 معارض سوری خدمات درمانی ارائه کرده است.

در ادامه گزارش به یکی از شب‌های سرد ژانویه سال جاری و درگیری‌ها در نزدیکی مرز اراضی اشغالی فلسطین اشاره شده که پزشکان صهیونیست مشغول مداوای دو معارض مجروح بودند. کاپیتان «عاویاد کامیصا» معاون رئیس امداد یگان جولانی ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید: «ما هرچه از توانمان برآید برای پایدار کردن وضعیت و حفظ جان آن‌ها انجام می‌دهیم.»
 
کلمات کلیدی : اسرائیل، سوریه، رویترز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.