نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506438
رئیس اتاق بازرگانی ایران: نعمت زاده اگر روی ویلچر هم بنشیند باز به فعالیت ادامه خواهد داد!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه نعمت‌زاده فردی سختکوش و فعال است گفت: وی حتی اگر روی ویلچر نیز باشد دست از کار نخواهد کشید و در یک سازمانی فعالیت خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، غلامحسین شافعی امروز در مراسم تودیع و معارفه وزرای دولت یازدهم و دوازدهم صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: نعمت‌زاده برای خرید محبوبیت فعالیت نمی‌کرد و آنچه را که خود تشخیص داد انجام می‌داد.

وی با اشاره به فعال و سختکوش بودن نعمت‌زاده افزود: امیدواریم که آقای نعمت‌زاده عمری طولانی داشته باشند اما اگر یک روز مجبور شود روی ویلچر بنشیند باز به فعالیت ادامه خواهند داد و در یک سازمانی فعالیت می‌کند و دست از کار و تلاش برنخواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به برخی جفاهایی که در حق نمعت‌زاده صورت گرفته گفت: درختی که میوه نداشته باشد سنگ و چوبی به آن نمی‌خورد اما برای درخت بارور سنگ‌ها نشانه می‌رود.

وی تصریح کرد: حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم جای شعف است  ایشان در زمان فعالیت خود تصمیم‌های مناسبی درباره واگذاری امور به بخش خصوصی داشت که امروز این امور مورد توجه همه قرار گرفته است.

شافعی گفت: در زمان فعالیت شریعتمداری در وزارت بازگانی، سازمان‌های دولتی مانند قند و شکر و غله از بین رفت اما هیچ اتفاقی نیفتاد. رئیس اتاق بازرگانی ایران یاد‌آور شد: با تصمیماتی که وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است اتفاقات خوبی در این وزارتخانه خواهد افتاد.

مشارکت بخش خصوصی باید عین عیاشی در عمل باشد
وی ادامه داد: در زمان آقای شریعتمداری کلیه کالاها به غیر از چند مورد آن اجازه صادرات گرفتند همچنین تعرفه کالاها تثبیت شد در حالیکه قبل از آن بسیار متلاطم بود.

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: دولت هیچ وقت بدون کمک بخش خصوصی نمی‌تواند بر مشکلات فائق آید و مشکلات بخش خصوصی نباید وصف‌العیش باشد بلکه باید خود عیاشی در عمل باشد.
 
کلمات کلیدی : نعمت زاده، وزارت صنعت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۰:۲۱:۳۷
آقای شافعی مطمن باش آقای شریعتمداری عدالت و شفافیت را به خاطر تعریف و تمجید شما بح نخواهد نمود (4538097) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.