توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472346
باهنر: با انصراف قالیباف در اردوگاه رقیب زلزله به پا شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
نایب‌رئیس سابق مجلس شورای اسلامی انصراف قالیباف برای انسجام نیروهای انقلاب را کارستان دانست و با بیان اینکه انصراف وی در اردوگاه رقیب زلزله به پا کرد گفت: رئیسی قطعاً در صورت پیروزی از قالیباف در مدیریت کشور استفاده می‌کند.

به گزارش تسنیم، محمدرضا باهنر دقایقی پیش در جمع مردم شهمیرزاد در مسجد دروازه این شهر اظهار داشت: امروز اتفاق مهم و بسیار بزرگی افتاد که می‌تواند نقطه قوتی برای جریان انقلابی باشد.

وی با بیان اینکه قالیباف مدیری جهادی و نیرویی قوی است که خود را سرباز انقلاب و ولایت می‌داند افزود: قالیباف با انصراف خود در انتخابات ریاست جمهوری برای انسجام نیروهای انقلاب کار جهادی دیگری را بر پرونده مدیریت جهادی خود افزود.

نایب‌رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر سه نامزد اصولگرا و انقلابی ریاست جمهوری (رئیسی، قالیباف، میرسلیم) در راستای اهداف انقلابی خود هماهنگ بوده و در این راستان گام برمی‌دارند اضافه کرد: هیچ فردی قالیباف برای انصراف مجبور نکرد بلکه خود این مدیر جهادی و انقلابی به این نتیجه رسید که عدم حضورش در روز رأی‌گیری به انسجام نیروهای انقلابی منجر شده و موفقیت جبهه مردمی را به همراه دارد.

باهنر انصراف محمدباقر قالیباف به نفع حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را کاری «کارستان» توصیف کرد و خاطرنشان کرد: امروز شاهد بودیم که حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی از این اقدام قالیباف تشکر کرد.

وی رئیسی را شخصیتی دلسوز، پاک دست و مورد اعتماد برای نظام دانشت و با اشاره به تجربه مدیریتی و برنامه‌ریزی ده تا پانزده‌ساله قالیباف برای مدیریت کشور تصریح کرد: رئیسی قطعاً در صورت پیروزی از قالیباف در مدیریت کشور استفاده می‌کند و نباید هواداران و یاران قالیباف حس کنند چیزی را ازدست‌داده‌اند چراکه قالیباف سرمایه‌ای تمام‌نشدنی برای نظام است.

نایب‌رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رقبای کاندیداهای جبهه مردمی گمان حضور هر دو کاندیدای این جبهه تا روز رأی‌گیری بوده و فکر نمی‌کردند یکی از آنان دست به این کار بزرگ بزند تصریح کرد: با انصراف قالیباف در اردوگاه رقیب زلزله به پا شد و این اقدام در نیروهای انقلاب و هواداران این دو کاندیدا هم‌افزایی ایجاد می‌کند.

باهنر با تأکید بر اینکه دولت بسیاری از اقدامات موردنیاز برای توسعه کشور را انجام نداده است و این مهم به دلیل آن بود که اراده‌ای برای انجام کارهای بزرگ نداشته یا نتوانست گام‌های بزرگ برای توسعه کشور بردارد تصریح کرد: بر این اساس ملت ایران به تغییر اساسی در قوه مجریه دارد و امیدواریم این تغییر در روز جمعه این هفته با آرای مردم به حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی رقم بخورد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96، روحانی، رئیسی، قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.