توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471229
آقاتهرانی: کسی که آمریکا را کدخدا می‌داند قابل اعتماد نیست
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه کسی که آمریکا را کد خدا می‌داند قابل اعتماد نیست گفت: ملاک انقلابی‌بودن "ولایت‌مداری" و "در خط ولایت بودن" است.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در این شهرستان، با اشاره به ضرورت اطاعت محض از ولایت‌فقیه اظهار داشت: هر شخصیتی که به‌عنوان رئیس‌جمهور، نماینده مجلس و وزیر انتخاب شود حال هرکسی که می‌خواهد باشد، معیار انتخاب ما باید این باشد که نسبت به مطالبات مقام معظم رهبری چه اقداماتی انجام داده و چه می‌کند.

وی افزود: اینکه می‌گویم فلان شخصیت انقلابی است و آن شخص انقلابی نیست، این ملاکی برای انقلابی نیست، زیرا انقلابی را باید با ملاک گفت و معیار و سنجش انقلابی‌بودن در راه ولایت‌فقیه بودن است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: کسی که می‌گوید آمریکا کدخدا است حال آن‌که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند آمریکا قابل اعتماد نیست، آیا شخص قابل اعتمادی است؟ بنابراین باید عملکرد مسئولان را با معیار ولایتمداری و در مسیر ولایت فقیه بودن بسنجیم.

آقاتهرانی بیان کرد: امروز در بازار رکود و تورم حاکم است، دولت باید زنده و پویا باشد زیرا برای حل مشکلات تنوع نیاز است و این نخستین بار است که دولت بعد از چهارسال با این همه مشکل روبه‌رو شده و خودشان هم از تک دوره‌‌ای شدن در هراس هستند. 

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی عنوان کرد: دولت یازدهم در دوران خدمت خود نتوانست انقلابی عمل کند و امروز شاهد مشکلات مختلفی برای مردم به سبب عملکرد ضعیف دولت هستیم.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی مورد حمایت جامعه روحانیت و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است و خوشبختانه شاهد حضور جوانان از اقشار مختلف به سمت حجت‌الاسلام رئیسی هستیم که نوید آینده خوب و درخشانی می‌دهد. ما باید دنبال اصلح باشیم نه دنبال صلاح، خوشبختانه انتخاب اصلح کار مشکلی نیست، از نظر ما حجت‌الاسلام رئیسی اصلح هستند.

آقاتهرانی با اشاره بر ضرورت توجه به نیازهای جوانان گفت: جوانان به عنوان سرمایه‌های نظام هستند و باید شرایط برای حضور آنان  در عرصه‌های مختلف فراهم کنیم تا به میدان عمل و تلاش وارد شوند، مسئولان باید برنامه ریزی کنند تا مشکلات آنها حل شود.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: باید انتخابات با آرامش و امنیت برگزار شود، ما اجازه نخواهیم داد عده‌ای با تخریب رقیب زمینه‌ساز توطئه‌های دشمنان باشد، بعضا ما شاهد هستیم برخی برای تخریب کاندیدای دیگر حرف‌هایی مبنی بر اینکه با انتخاب فلان نامزد ریاست جمهوری دیوارکشی می‌شود، بیان می‌کنند در صورتی‌که نه تنها اینها درست نیست بلکه کسی که در کاخ سعدآباد زندگی می‌کند، نمی‌تواند مشکلات را درک کند.

وی افزود: رئیس جمهور و هر مسئولی  باید از مردم، با مردم و در بین مردم باشد، در نظام جمهوری اسلامی جمهوریت آن یعنی مردمی‌بودن و اسلامی‌بودن آ‌ن یعنی ولایت‌مدار بودن؛ پس مسئولان باید دنبال مطالبات رهبر معظم انقلاب باشند، همه باید در صحنه باشیم و به کم قانع نبوده و سعی کنیم در معنویت نیز بهترین باشیم.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی بیان کرد: در انتخاب باید دقیق و ظریف‌نگر باشیم و کسی را انتخاب کنیم که 30 مدیر و وزیر را درست و انقلابی مدیریت کند، اینکه کاندیدای ریاست جمهوری وعده‌هایی می‌دهد باید از وی پرسید چند درصد از وعده‌‌هایی که دادید در چهار سال خدمت اجرا شد؟ این درحالی بود که خیلی از کارها قفل، مسکن تعطیل شد و الان که نزدیک انتخابات است به فکر راه‌اندازی آن افتاده‌اید؟

آقاتهرانی افزود: حجت‌الاسلام رئیسی شخصیت قاطعی هستند که دوست و دشمن را خوب می‌شناسند و کسی است که آسیب‌های اجتماعی با توجه به سابقه فعالیت وی در امور قضایی را به خوبی تشخیص می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : رئیسی، روحانی، جهانگیری، قالیباف، انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.