نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508940
نتیجه تحقق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان اواسط مهر ارائه می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا اواسط مهر آماده می شود گفت: تا این گزارش ارائه نشود نمی توان چیزی را تأیید یا رد کرد.

به گزارش مهر، سید محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مسئول پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و اعلام برخی از تسهیلاتی که در این صندوق دریافت شده، مشکوک الوصول است گفت: تا زمانی که نتیجه این تحقیق و تفحص اعلام نشود من نمی توانم در این خصوص حرفی بزنم البته گفته شده که اواسط مهرماه این گزارش ارائه خواهد شد.

وی افزود: تا زمانی که این گزارش ارائه نشود نمی شود، خبری را تأیید یا رد کرد آما آنچه از ابتدا در صندوق ذخیره فرهنگیان مورد مناقشه بود، مبالغی است که از بانک سرمایه در اختیار برخی قرار گرفته و برنگشته است.

بطحائی همچنین درباره بچه های شین آباد گفت: براساس توافقنامه هیئت وزیران و تقسیم کاری درخصوص این دانش آموزان صورت گرفته و حتی بودجه مشخصی برای آن در نظر گرفته شده است، این بچه ها فراموش نشده اند.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش + سید محمد بطحائی + فرهنگیان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۸:۰۶:۵۴
قرار 6 ماهه نیمه ی اردیبهشت بود.دلیل این همه اهمال چه می تواند باشد. (4548736) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.