نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508961
خبر خوش وزیر آموزش و پرورش درباره حقوق معوقه معلمان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
بطحایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت یک خبر خوش برای معلمان داشت.

به گزارش تسنیم، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 15 شهریور) هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مسئول پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و اعلام برخی از تسهیلاتی که در این صندوق دریافت شده، مشکوک الوصول است، گفت: تا زمانی که نتیجه این تحقیق و تفحص اعلام نشود من نمی توانم در این خصوص حرفی بزنم، البته گفته شده که اواسط مهرماه این گزارش ارائه می‌شود.

وی افزود: تا زمانی که این گزارش ارائه نشود، نمی‌شود خبری را تأیید یا رد کرد، اما آنچه از ابتدا در صندوق ذخیره فرهنگیان مورد مناقشه بود، مبالغی است که از بانک سرمایه در اختیار برخی قرار گرفته و بازنگشته است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: سازوکاری برای صندوق ذخیره فرهنگیان تعبیه شده تا مشکلات پیش آمده برطرف شود و در حال قانونی کردن این راه‌کارها هستیم.

وی افزود: یکی از این راه‌کارها این است که سهامداران این صندوق که معلمان هستند بتوانند برخی از اعضای هیئت مدیره صندوق را خودشان انتخاب کنند.

بطحایی درباره پرداخت معوقات معلمان نیز اظهار داشت: امیدواریم تا پیش از آغاز سال تحصیلی معوقات معلمان را پرداخت کنیم.

وی  با اشاره به وضعیت  بچه‌های شین آبادی و با بیان اینکه آنها فراموش نشده‌اند، گفت: براساس توافق‌نامه هیئت وزیران، تقسیم کاری درباره  این دانش‌آموزان صورت گرفته و حتی ردیف بودجه مشخصی برای آن در نظر گرفته شده است.

وزیر آموزش و پرورش درباره بیمه طلایی معلمان نیز گفت: جلساتی در این زمینه داشته‌ایم و ادامه پیدا می‌کند.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش + سید محمد بطحائی + فرهنگیان
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۴:۱۴:۰۰
باز وعده و وعید شروع شد (4548378) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۱:۰۳
اگر پرداخت نشد چه؟ که مطمئنا پرداخت نخواهد شد (4548459) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۷:۱۴
خوب گفته امیدواریم . زمانی که معاون دکتر فانی بودند از اظهار امیدواری تا به نتیجه رسیدن شش ماه در بهترین حالت زمان می برد. (4548566) (alef-11)
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۷:۵۹:۵۹
ایشون گفته اند که امیدوارند. چرا بی جهت بوق وکرنا می کنید؟ (4548726) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.