توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447056
ترامپ: رسانه‌های آمریکا واقعیت را منعکس نمی‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵
رئیس جمهوری آمریکا رسانه‌های این کشور را به عدم انعکاس واقعیت متهم کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از بی بی سی، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید آمریکا، بار دیگر در نشستی که مملو از هوادارنش بود با حمله به رسانه‌های جمعی آن‌ها را بخشی از مشکلات کشورش خواند و وعده داد "همچنان در برابر آنها بایستد".

او روز گذشته خطاب به جمع پرشوری از هوادارنش که در فرودگاه شهر ملبورن فلوریدا گرد آمده بودند گفت رسانه‌های آمریکا "واقعیت را منعکس نمی‌کنند و دنبال مقاصد خود هستند".

رئیس‌جمهوری آمریکا رسانه‌های کشورش را متهم به انتشار اخبار بدون منبع متهم کرد و گفت امروز به فلوریدا و میان هوادارنش آمده تا بدون دخالت رسانه‌ها با مردم سخن بگوید.

انتقاد شدید الحن ترامپ تنها یک روز پس از دور جدید حملات او علیه رسانه‌ها صورت می‌گیرد. او روز گذشته و تنها ساعاتی پس از برپایی نشست خبری در کاخ‌سفید که در آن به طور مداوم، رسانه‌ها را به "بی‌صداقتی" متهم کرده بود، در توییتر خود از سازمان‌های خبری آمریکایی به شدت انتقاد کرد و رسانه‌های جمعی چون سی‌ان‌ان، ان‌بی‌سی نیوز، نیویورک تایمز، شبکه ای‌بی‌سی و سی‌بی‌اس به عنوان رسانه‌های انتشار دهنده "اخبار جعلی" خواند و گفت این رسانه‌ها "دشمن من نیستند، دشمن مردم آمریکا هستند."

ترامپ همچنین با خواندن بخشی از اختیارات قانونی رئیس جمهوری آمریکا برای حاضران و انتقاد دوباره از متوقف کردن فرمان قبلی او در دادگاه‌های آمریکا، تاکید کرد در یکی دو روز آینده فرمانی را صادر خواهد کرد که به گفته او برای حفظ امنیت مردم آمریکا، مانع از ورود افرادی خواهد شد که با مقاصد پلید به سوی آمریکا روانه می‌شوند. وی همچنین یک بار دیگر بر عزم خود برای مبارزه با "اسلام افراط‌گرا" تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + رسانه های منتقد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.