نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417086
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد، یک مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، آتش نشانان ایستگاه 62 به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 22:51 شب گذشته به محله شاد آباد، خیابان 17 شهریور رهسپار شدند.
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد +تصاویر
عباس قاسمی فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: یک اتاق 20 مترمربعی مملو از اجناس مستعمل و فرسوده در طبقه سوم یک ساختمان مسکونی سه طبقه آتش گرفته و دود بسیار غلیظی همه قسمت های این ساختمان را فراگرفته بود.
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد +تصاویر
وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی وارد ساختمان شدند و در مدت زمان بسیار کوتاهی شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد +تصاویر
این فرمانده آتش نشانی افزود: در هنگام بروز آتش سوزی یک خانم 21 ساله در داخل این اتاق حضور داشت و براثر حرارت زیاد دچار سوختگی از ناحیه دست و پا شده بود که آتش نشانان وی را با بکارگیری تجهیزات ویژه از ساختمان خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد +تصاویر
قاسمی با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی تهران در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از تحویل محل حادثه به مالک ساختمان، به مأموریت خود پایان دادند.
آتش سوزی منزل مسکونی در شادآباد +تصاویر
 
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی، آتش، عکس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۳ ۱۷:۴۰:۵۱
این که سوختش با نسوختش فرق زیادی نمی کنه . (4029329) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.