نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424717
واکنش برنامه تلویزیونی به ماجرای «معروف»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۰
مسئولان برنامه ۵+۱ نسبت به خبر تهدید سعید معروف توسط آنها واکنش نشان دادند.
به گزارش میزان، در خبرها آمده بود یک برنامه تلویزیونی به دلیل این که سعید معروف حاضر نشده در این برنامه حاضر شود کاپیتان تیم ملی را تهدید کرده که عکس‌های و فیلم‌هایی را از حواشی که وی در لیگ برتر به وجود آورده روی آنتن ببرد.

اما یکی از مسئولان این برنامه درباره تهدید سعید معروف گفت: درخشش تیم ملی والیبال کشورمان در چندسال اخیر،متاسفانه یک بدی را همراه داشته و آنهم غرور و برخورد بد ملی‌پوشان مطرح توپ و تور با اهالی رسانه بوده است. سعید معروف کاپیتان تیم ملی و الیبال در جریان دیدار پایانی نیم فصل رقابتهای لیگ برتر والیبال بین بانک سرمایه و پیکان اقداماتی را انجام داد که در خور شان وی و والیبال ایران نبود.

وی افزود: پس از بازی پیکان و سرمایه خبرنگار برنامه 5+1 در مصاحبه با حاتمی رئیس کمیته داوران و در خشنده مسئول لیگ در خصوص ناسزاها و اعتراضات معروف سئوالاتی را پرسیدند که آنها هم خواستند تا تهیه کننده فیلم این اعتراضات و بداخلاقی‌ها را در اختیار آنها قرار دهد که این موضوع به گوش معروف رسید. بلافاصله مسئولان پیکان در تماس با برنامه 5+1 خواستار جلوگیری از پخش این تصاویر شدند که تهیه کننده برنامه هم اعلام کردند اگر معروف می‌خواهد از خود در مقابل این برخوردها دفاع کند برنامه این فرصت را به ایشان می‌دهد.

وی ادامه داد: چون خود معروف می‌دانست که اقدامش قابل دفاع نیست پیشدستی کرده و در گفت‌و گو با برخی رسانه‌ها به تهیه کننده برنامه اتهام زده است که او گفته "یا در برنامه حاضر می‌شوی یا ناسزاهایت را پخش می‌کنیم که 180 درجه با واقعیت در تضاد است. تاکنون هم چندین نفر با واسطه خواستار جلوگیری از پخش این گزارش شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : سعید معروف+برنامه تلویزیون ۵+۱
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۰۹:۴۲:۲۱
بد اخلاقی در رسانه ها از همه جاها بیشتر است فسادی که قدرت پخش و سانسور به رسانه داده است (4068629) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.