نظر منتشر شده
۵۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491894
کنایه تند عارف به روحانی:
پیروزی روحانی مدیون ماست/ پیروز که می شوند همه زحمات ما یادشان می رود/ دنبال سهم خواهی نیستیم ولی روحانی با «شورای عالی اصلاح طلبان» مشورت کند
بخش خبری الف، 22 تیر 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
 رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: فاصله‌ای بین گفتمان امام و اصلاحات نمی‌دانیم و مردم به خوبی به این امر واقف هستند. پیروزی ما با عقل و تدبیر بود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در نشست هم‌اندیشی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با شوراهای اصلاح‌طلب سراسر کشور با بیان اینکه باید این نشست‌ها ادواری باشد، گفت: با تعامل و هم فکری در جهت هدفی که داریم می‌توانیم گام برداریم.

او افزود: باید از مردم عزیر کشورمان تشکر کنیم، بابت حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، باید از اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری و شما تشکر کنم به خاطر پیروزی بزرگی که به دست آوردیم.

بعداز حوادث سال ۸۸ به رویکرد اعتمادسازی با مردم رسیدیم
عارف عنوان کرد: از همراهی و همدلی همه شورای اصلاح‌طلبان در استان‌ها، تشکر می‌کنم دستاورد بزرگ ما در دهه ۹۰ شورای عالی بود، این شورا در دو مرحله انتخابات سعی کرد در کار استان‌ها دخالتی نکند. او ادامه داد: به منتخبان شورا‌ها در استان‌ها و شهرستان‌ها تبریک می‌گوییم. تشکیل شورا یکی از دستاوردهای مهم دولت اصلاحات است که باید حفظ شود و به تعهدات خود عمل کنیم، شورا‌ها پارلمانی‌های محلی هستند.

عارف در ادامه بیان کرد: نمی‌خواهم مسائلی که در انتخابات قبل از سال ۹۰ داشتیم مطرح کنم، به طور طبیعی در سال ۹۱ و آرام آرام حضور پیدا کردیم و به رویکرد اعتمادسازی با مردم به خصوص بعداز حوادث سال ۸۸ که اتفاق افتاد، رسیدیم .

فاصله‌ای بین گفتمان امام و اصلاحات نمی‌دانیم
این نماینده مجلس گفت: فاصله‌ای بین گفتمان امام و اصلاحات نمی‌دانیم و مردم به خوبی به این امر واقف هستند. پیروزی ما با عقل و تدبیر بود و ما روغن ریخته را نذر امام‌زاده نکردیم. او در ادامه افزود: در جلساتی که با سید محمد خاتمی و نخبگان داشتیم به این نتیجه رسیدیم تا با توجه به مطالبات و انتخابات ۸۴  یک صدا باید از اصلاحات بیرون بیاید که نتیجه‌اش شورای عالی شد.

عارف عنوان کرد: همه از شورای عالی سیاست گذاری حمایت کردند که در ذات اصلاحات است، شما خود و منافع حزبی را کنار گذاشتید.

نمی‌خواهم از مظلومیت اصلاحات بگویم
او تاکید کرد: همه جلسات با اجماع برگزار می‌شود و نتیجه‌اش را در سال ۹۴ دیدیم. در شرایطی که رقیب نشان می‌داد پیروزی ما در سال ۹۲ حاصل مدیریت بود؛ نه تدبیر و گفتمان اصلاحات، مردم آمدند تا مسیر اصلاحات را که در سال ۹۰ شروع شده بود، تایید کنند.

عارف یادآور شد: نتیجه عملکرد ما فراکسیون امید در مجلس است، نمی‌خواهم از مظلومیت اصلاحات بگویم. شما منتخبان استان‌ها نقش این فراکسیون را دیده‌اید، ما ایستادیم و نتیجه‌اش این شد که اکثر هیات نظارت از آن ما شد.

بعضی‌ها پیروز می‌شوند یادشان می‌رود
رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان گفت: بعضی‌ها پیروز می‌شوند یادشان می‌رود چه کسانی برایشان زحمت کشیدند و من این گله را دارم.

او در ادامه با بیان اینکه شعار ما اصلاحات است، گفت: ما قصد اصلاح امور را داریم که برخی اصلاحات را انجام دادیم و یک نمونه را می‌گویم، اعضای حقیقی و حقوقی که برابر بودند احزاب اعتراض کردند و نتیجه‌اش این شد که ما اعضای حقوقی را نصف کردیم.

نتیجه انتخابات اتفاقی نبود
عارف تاکید کرد: در گام سوم ما لیست را بر اساس شورای عالی بستیم، این گام برای ما مهم بود و اگر پیروز نمی‌شدیم به قبل از سال ۹۲ باز می‌گشتیم.

نماینده مردم تهران ادامه داد: در شورای عالی دو کار مهم پیش رو داشتیم، پیروزی در انتخابات سال ۹۶ و ادامه گفتمان اصلاحات که به اتفاق آرا آقای روحانی رای آورد، نتیجه انتخابات اتفاقی نبود بلکه نتیجه شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی بود. عارف تاکید کرد: حادثه تهران در کلان شهر‌ها تکرار شد، خیلی‌ها فکر می‌کردند که با عملکرد ضعیف، مردم اقبالی نشان ندهند اما مشاهده کردید که فاصله رای جوان ارزنده لیست ما در شورای شهر با جریان مقابل ۴۰۸ هزار رای بود.

اگر ما را دنبال نخود سیاه نفرستند قصد ما کمک کردن است
او ادامه داد: اگر ما را دنبال نخود سیاه نفرستند قصد ما کمک کردن و ادامه راه است. عارف گفت: بعد از پیروزی از تمامی نخبگان خواستیم که نقد را انجام دهند، ما قصدمان ادامه وحدت است.

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: تا چندی پیش هجمه علیه فرد که مهم نبود اما حالا به جریان است، حتی برچسب دیکتاتوری زدند ما که گفتیم از نقد استقبال می‌کنیم، به دوستان هم گفتم در خانه‌ام به روی شما باز است چرا در فضای مجازی گفتمان کنیم.

سال ۹۸ و ۱۴۰۰ برای ما مهم است
او خاطرنشان کرد: اصل حفظ انسجام است، اگر باهم باشیم پیروز می‌شویم، قبل از سال ۹۲ را یادآوری می‌کنم، فضا یادتان هست نگذاریم برگردیم. سال ۹۸ و ۱۴۰۰ برای ما مهم است.

عارف با اشاره به انتقادات به شورای جدید گفت: استراتژی ما این بود که تمامی کرسی‌ها را به دست بیاوریم، این بیست و یک نفر افراد برجسته‌ای هستند و ما تلاش کردیم سهمیه‌ای برای زنان و جوانان هم بگذاریم.

امیدوارم مجبور نباشیم روزی انگیزه‌های برخی رسانه‌ها را بازگو کنیم
او تاکید کرد: انگیزه برخی رسانه‌ها در هجمه به شورای عالی برای ما مشخص است امیدوارم مجبور نباشیم روزی این انگیزه‌ها را بازگو کنیم.

رمز ماندگاری ما اخلاق و سکوت است
عارف ادامه داد: ما اصرار داشتیم نگاه تخصصی در لیست باشد و وقتی به تک‌تک افراد لیست نگاه می‌کنیم به آن افتخار می‌کنیم. رمز ماندگاری ما اخلاق و سکوت است و جواب هم گرفتیم. البته در جاهایی هم باید روشن‌گری کرد. کشاندن مسائل به رسانه‌ها چه دلیلی دارد همه می‌توانند مسائل را بیان کنند اما لزومی ندارد.

او با تاکید بر اینکه باید از ۲۱ نفر حمایت کنیم، گفت: باید نشان دهیم که مردم درست تصمیم گرفتند. آنچه امروز مردم از ما می‌خواهند این است که اگر در سه نهاد حضور داریم موثر باشیم بنا نیست کسی دخالت در کار شورا کند.

پیروزی روحانی مدیون اصلاح‌طلبان است
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: نمود خروجی این گفتمان در رویداد بعدی سال ۹۸ نشان‌دهنده عملکرد شورا‌ها است. رفتار تک تک ما باید بر اساس منافع ملی باشد. خروجی شورا‌ها چون زود خود را نشان می‌دهد از جمله اهداف است.

عارف خاطرنشان کرد: در انتخابات اردیبهشت هیچ شکی نیست که پیروزی روحانی مدیون اصلاح‌طلبان است. خواهش ما در آستانه تشکیل دولت دوازدهم همراهی و هماهنگی با فراکسیون امید است و هیچ سهم‌خواهی نخواهیم داشت. انتظارمان از روحانی این است با شورای عالی اصلاح‌طلبان مشورت کند.

او با بیان اینکه ما سه گام را درست برداشتیم و امیدواریم گام چهارم را بهتر برداریم، گفت: انتخابات مهم بعدی اسفند ۹۸ است و باید درست حرکت کنیم. خواهش ما از شورای استان‌ها تلاش برای حفظ انسجام است. این انسجام ما را به پیروزی می‌رساند. به شورای شهر هم توصیه می‌کنیم که به صورت ادواری این جلسات را ادامه دهیم.
 
کلمات کلیدی : عارف، اصلاحات ، اصلاح طلبان
 
بحیایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۹:۲۴
اقای عارف شما با این لفظ اعتماد دارین پدر مردم را در میارید هرروز بیکاری وگرفتاری مردم بیشتر از گذشته می شود مبالغ پس انداز وسپردههای نا چیز مردم که بسیاری با سود ان ارتزاق میکنند هر روز مورد طمع صندوقی وموسسه ای قرار میگیرد ومردم در خیابانها در گرمای 40 درجه جهت گرفتن وجوه ناچیز خود له له میزنند شما در فکر مردم نیستید اعتمادی باقی نمانده اینقدر دم از اعتماد نزنید که این کلمه خوش ایند شما وخطتان نیست . (4472033) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۰:۰۴:۱۰
منظورت از سود همون ربا دیگه و خوب جنگ با خدا میکنید بعد انتظار معجزه از دولت دارید (4473176) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۸:۵۶:۳۲
اون موقع که سودهای غیرقانونی این صندوقها رو می گرفتید باید ریسک آن را هم می پذیرفتید. (4474381) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۵:۳۶
آقای عارف لطفا سهم خواهی نکنید مردم از شماها خدمت می خواهند اگر کسی از شم مدیریتی برخودار است و می تواند گره از کار مردم بگشاید ولو اینکه اصلاح طلب هم نباشد بایداز این اشخاص استفاده کرد بنابر این رییس جمهور را در مگنه قرار ندهید (4472055) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۴:۲۱:۳۵
درست گفته اگه اصلاح طلبان نبودند روحانی دو میلیون رای هم نمیاورد (4472224) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۰:۵۹
حالا که هستن و روحانی رای اورد. (4472276) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۳:۵۱:۳۸
دور قبل چرا عارف کنار رفت ؟؟؟ (4472863) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۱:۲۲:۲۴
اصلا مثل اینکه مملکت هیچ مشکلی غیر از کسب قدرت برای این آقایان ندارد ، یک کلمه از دردها و مشکلات ملت در سخنان جناب آقای عارف دیده نمی شود. فقط کسب رای و نشستن بر صندلی ها ریاست همین و بس، واقعا مسخره است، (4472933) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۲:۳۴:۰۰
الحمدو الله دولت قبل که خودشه
جناب عارف، شما پس در رکود ، بی تدبیری نیز سهیم هستید و پاسخ گو باشید
شما در دستاورد تقریبا هیچ دولت ، گرانی و .... نیز سهیم هستنید و باید خود را پاسخ گو بدانید که البته نمی دانید زیرا شما اهل کار نیستید اصلا اهل کار نیستید (4474711) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۹:۱۶
اصلاح طلب ها همون هایی هستن که 8 ماه کشورو به آشوب کشیدن و هیچوقت عذرخواهی نکردن.
این در تاریخ میمونه.
78 و 88. براتون آشناس آقای عارف، درسته؟؟؟ (4472293) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۱:۵۸:۰۶
بهرحال ما اکثریتیم و اگه ادعای دموکراسی هست کشور باید طبق اصول اکثریت
اداره بشه. (4472950) (alef-11)
 
شنطیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۹:۵۹:۴۰
تعداد آرای اخذ شده و آرای هر فرد و کسانی که رای ندادن رو بزار کنار هم!!!!
چطور اکثریت میشین؟!؟!؟ (4473166) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۸:۴۰:۴۷
اکثرهم لايعقلون... (4474359) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۲:۳۸:۴۶
زمان احمدی نژاد چیز دیگری می گفتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4476097) (alef-3)
 
شیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۸:۱۴:۰۴
منظورش اینه که سهم منو بدین (4472563) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۰:۵۳:۴۰
اگه اینطوره چرا نامزد مستقل نیاوردند و با روحانی ائتلاف کردن (4472701) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۲۵:۲۶
کنایه عارف به روحانی نیست,کنایه عارف بیشتر به آشناست که اگر چه آشناست اما گاهی بسیار قدر نشناس و ناآشناست!؟ (4472878) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۴۳:۳۴
دعواي زرگري (4472905) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۹:۱۸
پیروزی روحانی مدیون اصلاح‌طلبان است (4472294) (alef-11)
 
اردشیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۰۰:۰۷
پیروزی روحانی مدیون مردم و نسل جوان و آگاه است که برای نجات کشور ....پای صحنه آمدند. جناب عارف شما از اصلاح طلبی فقط اسمش را به دوش می کشید در عمل یک محافظه کاری هستید که همیشه دو پهلو عمل می کنید. کدام اصلاح طلبی؟ اصلاح طلبی فقط یک تئوری است. دگر اندیشی و نیاز مردم به اصلاح جامعه لزوما به معنای اصلاح طلبی مد نظر شما نیست. مردم را به یک جناح سیاسی خلاصه نکنید. (4472867) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۲۷:۱۹
روحانی اصلا از این حسابا نمی کند و اتفاقا خیلی هوشمندانه عمل کرده است که اصلاح طلبان اهل رانت رو به تمیش راه ندهد. (4472880) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۵:۰۶:۵۸
من به عنوان کسی که به آقای روحانی رای دادم گله دارم که ایشان غیر از برجام ( آن هم نصفه نیمه ) به هیچکدام دیگر از قولهایش عمل نکرد .
زمان احمدی نژاد اقلا" یک نفر بود برایش نامه بفرستیم . (4472312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۸:۳۸
مطمئنی به روحانی رای دادی؟؟ (4472498) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۰:۴۰:۵۹
تقصیر خودته داداش باید بهش رای نمیدادی (4472687) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۸:۰۱:۵۷
من زمان احمدی نژاد برای مشکل شدید خانواده ای نامه نوشتم سریع پاسخ دادند و خانمی زنگ زدن ولی سر کار رفتم برای 6 ماه ایمیل می امد نامه شما رفته برای رسیده گی و اخر هم ایمیل قطع شد ! (4473053) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۸:۴۷:۰۴
تا تو باشی که بدانی چطور رای بدهی . (4473090) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۵:۲۵:۲۷
سلام
اقای دکتر عارف احتمالا می دانند در دنیای سیاست هیچ جیز و هیچ کس

مطلق نیست . لذا برای فراکسیون امید لازم است هنگام رای اعتماد سنجیده وبا

اقتدار عمل کند . هیچ وزیری نباید بتواند فکر کند .حتما رای اعتماد در جیب خودش

دارد .مثلا وزیری خود محور و تبعیض گرا و عصبانی چرا باید مطمئن باشد درصورت

معرفی به مجلس قطعا پذیرفته می شود.

چرا وزات باید صرفا بر اساس سهم خواهی ویا نظر افراد خاص باشد. (4472360) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۳:۱۱
دولت لااقل جواب نامه های مردم به نهاد ریاست جمهوری را بدهد (4472376) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۶:۰۵:۰۳
((رمز ماندگاری ما اخلاق و سکوت است))

کدام اخلاق کدام سکوت ؟ همانهایی را که روحانی در این چند ساله انجام داده ؟ (4472428) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۶:۱۴:۴۹
قطعا روحانی از جناب عارف اصلاح طلب تر است (4472441) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۰۹:۵۲
اصلاح طلبان به جای سهم خاهی جواب برجام رو بدن
آخه 20 سال پیشرفت اصلاحات از آمریکا میگذشت
الان با زمین خوردن برجام اصلاح طلبان هم زمین خوردن
در ماجرای برجام
هاشمی : از ناممکن بودن بازگشایی سفارت آمریکا در تهران میگفت
روحانی: از پرواز مسقیم تهران_واشنگتن میگفت
روحانی اوباما رو باهوش و مودب دریافته بود
ظریف ساعتها با جان کری قدم میزد و گپ میزدن تا جان کری یه امضای تضمینی پای برجام بده
خلاصه 4 سال تمام رسانه های اصلاح طلب آمریکا رو برای مردم ایران بزک کردن که گویا حل مشکلات در ارتباط با آمریکاست
جواب آمریکا به دلداگان خود (اصلاح طلبان):
ورود ایرانیها به آمریکا رو ممنوع کردن .
دیگه رییس جمهور آمریکا مودب و باهوش نیست
دیگه ظریف نه تنها با وزیر خارجه آمریکا گپ و گفتگو نمیکنه بلکه یه ثانیه هم بهش اجازه مکالمه نمیده تا از حقوق ملتش دفاع کنه
برجام همه ارزوهای اصلاح طلبان رو برباد فنا داد (4472870) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۶:۴۸:۵۱
اقای روحانی میگفت دولت ما وام دار هیچ حزب و گروهی نیست ولی کاملا روشن است که اطرافیانش برای گرفتن سهمشان امده اند . (4472484) (alef-11)
 
ولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۹:۵۳:۴۸
کسی که برای پیروزی هزینه داده حق دارد درد دل خود رابگوید اما کاسبان پیروزی همیشه بدون هزینه وزیر استاندار و مدیر کل می شوند. (4472645) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۰:۵۵:۲۱
حرف جناب آقای دکتر عارف کاملا صحیح است! این ترکیب اصلاحات و اعتدال بود که باعث پیروزی دکتر روحانی برای بار دوم شد (دقیقا مانند بار اول). وگرنه قطعا رای نمی آوردند. ... (4472703) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۱:۴۱:۴۵
اختلاف جایز نیست (4472742) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۱:۵۴:۳۲
روحانی اصولگرا بودش اصلاح طلبها مجبورشدند که روحانی بیارند (4472749) (alef-11)
 
محمد ایرانی
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۲:۲۵:۵۹
دنبال سهم خواهی نیستیم!!! پس مثلا دنبال چه هستید؟؟؟ حتما دنبال حل مشکلات مردم هستید!!! (4472780) (alef-11)
 
حسن یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۲:۲۹:۴۷
دعوا بر سر تقسیم کیک شروع شد!
بیچاره مردم! (4472789) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۲:۴۱:۰۴
اقتصاد معضل اصلی و فرعی مملکته و سیاست مداران در همه ادوار فکر جیب خود و دوستانشون بودن ملت را فقط برای رای دادن می خواهند (4472800) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۳:۰۳:۳۰
روحانی یک اصلاح طلب درجه یک است در حالیکه عارف یک اصلاح طلب درجه چندم حساب میشود و در جایگاهی نیست که بخواهد برای رئیس جمهور محبوب تعیین تکلیف کند (4472820) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۲۶:۱۵
اگر به لیست مجلس ششم که احمدی نژاد با روحانی داخل یک لیست بودن نگاهی مینداختی اینطوری اظهار نظر نمیکردی (4472879) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۳:۰۷:۵۷
روحانی اصلاح طلبان را از فنا نجات داد وگرنه الان جز خاطره ای از انها چیزی باقی نمانده بود و حالا سهم هم میخواهند (4472827) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۳:۰۸:۰۰
من جای روحانی بودم جهانگیری را وزیر صنعت تجارت و باهنر را معاون اول می کردم (4472828) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۲:۰۲:۲۴
خدا رو شکر که جای ایشون نیستی (4472952) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۲۲:۳۰
این یعنی اینکه اگر با شما مشورت نکنند برای رای اعتماد شما تلافی میکنید؟ (4472876) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۰:۳۴:۳۶
کنایه تندی بود
تا باشد از این کنایه ها (4472891) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۱:۰۳:۴۸
عارف مردی بزرگ و دانشمند و مرد علم است.او جزو صد دانشمند برتر مهندسی برق دنیاست.
عارف رییس جمهور آینده ماست. (4472918) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۷:۳۳:۲۳
اقای عارف مردمحترمی هستند .ولی ایشان بدردمدیرتکلاننمیخورند (4473032) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۰۸:۲۳:۰۳
اینو بهش میگن زندگی نباتی
یعنی برای زنده بودن باید به یه چیز دیگه وصل باشی
اصلاحطلبها برای موندن در سیاست مجبور بودن به روحانی وصل بشن وگرنه اگر خودشون رای داشتند از روحانی رد می شدند
در حقیقت رای روحانی شامل 40 درصد اصلاحطلب و 60 درصد اصولگرایان میانه رو بود (4473070) (alef-11)
 
پوریا
Norway
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۳:۴۲:۱۶
عارف کاملا درست گفته امامابغیرازروحانی چاره ای نداریم (4473405) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۵:۵۱:۰۱
شما فعلا لطف كنيد درباره ليست شوراي شهر تهران توضيح بديد (4473532) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۶:۳۰:۱۳
منظور ایشان ماست است
د (4473585) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۸:۲۶:۵۲
اصلاح طلبان مجبور شدن روحانی رو انتخاب کنن وگرنه روحانی اصلا اصلاح طلب نیست (4474332) (alef-11)
 
خباز
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۹:۲۵:۱۳
اظهار نظر شما چیزی را عوض نمیکند روحانی با رای اکثریت مردم انتخاب شده. (4474416) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۶:۱۵:۵۴
حسین فریدون بازداشت شد

سخنگوی دستگاه قضا با اعلام خبر بازداشت برادر رئیس جمهور گفت: چندین مورد از این فرد تحقیق شد دیروز برای ایشان قرار تامین صادر و چون تامین نشده به زندان معرفی شده است.

به گزارش الف؛ سخنگوی دستگاه قضا با اعلام خبر بازداشت برادر رئیس جمهور گفت: چندین مورد از این فرد تحقیق شد دیروز برای ایشان قرار تامین صادر و چون تامین نشده به زندان معرفی شده است.

وی افزود: قرار بازداشت موقت نیست؛ قرار تامین است و هرگاه وثیقه تامین شود، آزاد می شود. (4476435) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.