توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429695
اقتصاد رشد خواهد کرد اگر...
شصت‌ و سومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای در خصوص اهمیت پرداختن دولتمردان به مسائل اقتصاد مقاومتی و معیشت مردم و ارائه تلاش‌ها و دستاوردهای خود به مردم، با عنوان «گزارش به مردم» منتشر شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۲
به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در این مطلب به بیاناتی از رهبر معظم انقلاب اشاره شده است مبنی بر این که « مسئولین محترم دولتی آخر سال 95 می توانند بیایند گزارش بدهند که ما این چند هزار کارگاه و کارخانه و مزرعه و دامداری و امثال اینها را احیاء کردیم. مردم هم ببینند و حس کنند. وقتی مردم حس کردند، آن‌وقت اعتماد و اطمینان پیدا می کنند. 95/1/1»

هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ی خود با عنوان «اقتصاد رشد خواهد کرد اگر...» به بررسی اهمیت نگاه به امکانات درونی کشور و استعداد و ظرفیت‌های داخلی،برای رسیدن به رونق اقتصادی پرداخته است.

عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از استقبال پرشکوه مردم یزد از رهبر انقلاب در سفر استانی، دی‌ماه سال 1386 است.

شصت‌ و سومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید شهیدشیخ النمر باقر النمر، تقدیم شده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است.حزب الله
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۱:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۹:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۱:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۲:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۰:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۳:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۱:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۰:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله+اقتصاد مقاومتی+معیشت مردم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.