نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453599
برانکو کوتاه نمی‌آید/ مقصد رضاییان مشخص شد!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۰
با وجود تلاش‌های پنهان و آشکار اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه پرسپولیس، برانکو هنوز ازمواضع خود درقبال رامین رضاییان کوتاه نیامده است.

به گزارش خبرآنلاین؛برانکو درمصاحبه های خود به صراحت عنوان می کند که تیمش نیازی به رامین رضاییان ندارد و بدون این بازیکن هم نتیجه گرفته است. به رغم این صحبت ها هنوز مسئولان باشگاه پرسپولیس کورسوی امیدی دارند که بتوانند درسال آینده برانکو را راضی کنند که کوتاه آمده و رامین رضاییان را ببخشد. با توجه به اینکه رامین هنوز یک سال دیگر (تا پایان لیگ هفدهم) با پرسپولیس قرارداد دارد، دست اندرکاران باشگاه بدشان نمی آید او را حفظ کنند اما اگر به هر دلیلی چنین اتفاقی نیفتد این بازیکن ملی پوش به لیگ قطر کوچ خواهد کرد!

شنیدیم مدیربرنامه های رامین رضاییان خیلی به درخشش این بازیکن دردیدار روز سوم فروردین سال ۱۳۹۶ برابر تیم ملی قطر در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی دلخوش کرده و امیدوار است بتواند مدافع ملی پوش و مورد اعتماد کی روش را به لیگ ستارگان قطر ترانسفر کند!
 
کلمات کلیدی : رامین رضاییان + پرسپولیس + برانکو
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۱:۲۶:۲۲
درود بر برانکو یکبار کوتاه امد اما این رضائیان فرقی نکرد انشالله این بار موفق شود و واسطه گری دیگران اثری در تصمیمش نگذارد (4202381) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.