توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421244
بازیکنی که جدایی‌اش حسرت به دل قرمزها گذاشت/ پرسپولیس که هیچ، بارسا هم پیشنهاد بدهد نمی‌روم!
بخش ورزشی الف،16آذر95
انصاری می‌گوید پس از حرف زدن با برانکو متوجه شد که در پرسپولیس به او بازی نمی‌رسد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
به گزارش خبرآنلاین؛ ساسان انصاری ستاره فولاد و لیگ برتر امشب میهمان برنامه 90 بود. او ابتدا درباره اینکه آیا فکر می کرد به فولاد برگردد و در این تیم خوش بدرخشد گفت: « در فوتبال هر اتفاقی ممکن است ولی صادقانه بگویم که فکر نمی کردم اینطور شود. به قول شما خدا من را بغل کرده است. در این مدت فقط اسم من را در بوق و کرنا کردند. در حالیکه کل تیم کمک کردند موفق باشم. »  او در پاسخ به این سوال که آیا نباید در پرسپولیس می ماندی و می جنگیدی گفت: « این مهمترین تصمیم زندگی فوتبالی من بود. خیلی سبک و سنگین کردم. وقتی با برانکو حرف زدم متوجه شدم که شاید باید تا پایان فصل روی نیمکت بنشینم و به این دلیل جدا شدم. »

انصاری درباره رابطه اش با بازیکنان پرسپولیس گفت: « صادقانه می گویم که همه بچه های تیم خوب بودند و بین ما احترام متقابل وجود داشت. » او همچنین توصیح داد: « صد درصد از بازگشت به فولاد راضی ام و جدایی از پرسپولیس سبب خیر شد. » انصاری در پاسخ به این سوال که اگر در نیم فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشته باشی به این تیم می روی، گفت: « از پرسپولیس که هیچ، از بارسا هم پیشنهاد داشته باشم نمی روم چون اصلا نمی توانم. دو قرارداد در این فصل بسته ام. در کل اولویت اول تا دهم من فولاد است. » ساسان در پایان صحبت هایش هم گفت: « از اینجا می خواهم تشکری داشته باشم از هواداران پرسپولیس. با اینکه از نظر فنی کار زیادی برایشان انجام ندادم، اما خیلی به من لطف داشتند. »
 
کلمات کلیدی : ساسان انصاری+پرسپولیس+برانکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.