نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469970
مطهری: همچنان دنبال ملاقات با محصوران هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر رهبری درباره رفع حصر در عین حال گفت: ما همچنان به دنبال ملاقات با محصوران و پیدا کردن یک راه میانه هستیم.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در همایش «مشروطه دوم، مشروطه آخر...!» که از سوی انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه امیرکبیر در این دانشگاه برگزار شده بود، اظهار کرد: دیدار ما با رهبری راجع به حصر مربوط به دو سال پیش است که موضوع را مطرح کردیم اما ایشان قبول نداشتند. ما ملاقات جدید در این زمینه نداشتیم.  ممکن است برخی از اعضای شورای عالی امنیت ملی موافق رفع حصر باشند ولی ملاحظه رهبری را می‌کنند. به نظرم اگر بنا باشد کاری انجام شود خبرگان و مراجع باید با ایشان صحبت کنند. فکر نمی‌کنم راه دیگری فعلاً وجود داشته باشد. البته ما همچنان به دنبال این مسأله هستیم و سعی داریم ملاقاتی را با محصوران داشته باشیم و راه میانه‌ای پیدا کنیم.

وی افزود: از نظر قانونی و طبق اصول 32 تا 37 این کار خلاف قانون اساسی است. برخی می‌گویند مصلحت کشور این را اقتضا می‌کند و برخی این را حکم حکومتی می‌دانند. من می‌گویم این رویه نادرستی در جمهوری اسلامی است که باب شده برخی را حصر می‌کنند. چه در زمان امام (ره) و چه امروز به طور کلی مجازات بدون محاکمه کار درستی نیست.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری + رفع حصر
 
هادی
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۴۸:۵۶
آقای مطهری شما کار دیگری بجز پیگیری رفع حصر فتنه گران ندارید ؟ (4326682) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۱۲:۳۰
مطهری جان این روزها خیلی ساکتی! (4326958) (alef-11)
 
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۲۰:۵۹
اقای مطهری آدم لجبازی است ..ایشان در بسیاری از امور خود را صاحب نظر می داند و اصرار دارد دیگران نظر او را بپذیرند. امیدوارم تعادل خود را بازیابد (4326996) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۹:۴۱
تا کی؟ (4327080) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.