نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455524
کاهش ۲۰درصدی فروش شیرینی شب عید+ ۵ نرخ پر‌مصرف
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۹
رئیس اتحادیه صنفی قنادان تهران گفت: بر اساس گزارش‌های دریافت شده  از بازار شب عید شیرینی سال جاری با وجود عدم افزایش قیمت، شاهد ۲۰ درصد کاهش فروش در مقایسه با سال گذشته هستیم.

علی بهره مند در گفتگو با تسنیم درباره وضعیت بازار شیرینی در ایام پایانی سال جاری اظهار کرد: با وجود اینکه قیمت انواع شیرینی از  سال 93 تغییری نکرده است اما در بازار شب عید امسال بر اساس گزارش های دریافت شده، شاهد 20 درصد کاهش فروش در مقایسه با سال گذشته هستیم.

وی افزود: عمده فروش شب عید قنادی های تهران  از روز گذشته شروع شده است و مشکلی برای تامین نیاز شرینی مردم در این ایام وجود ندارد.

رئیس اتحادیه صنفی قنادان تهران ادامه داد: از اتاق اصناف مصوبه افزایش قیمت شیرینی برای سال 94 را گرفته بودیم اما با توجه به عدم کشش در بازار مصرف، در دو سال گذشته نرخ های جدید اعمال نشده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دستمزدها در سال آینده افزایش می‌یابند امکان اعمال افزایش 10 درصدی قیمت شیرینی در سال آینده وجود دارد.

بهره مند درباره قیمت انواع شیرینی در بازار شب عید گفت: قیمت انواع شیرینی برای بازار شب عید و سایر ایام سال، بر اساس اعلام قنادی ها به اتحادیه و تصویب این نرخ ها تعیین می شود که برای شب عید امسال افزایش قیمتی را اعمال نکرده ایم.

وی افزود: با توجه به تنوع بالای شیرینی در قنادی ها، امکان اعمال نرخی مصوب برای تمام شیرینی ها  وجود ندارد و تنها برای پنج شیرینی پرمصرف نرخ مصوب و یکسان در طول سال اعمال می شود.

رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران با اشاره به نرخ 5 شیرینی پرمصرف براساس مصوبه سال 93 اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم شیرینی تر 15 هزار تومان، زبان پاپیونی 12 هزار و 500 تومان، کیک یزدی 9 هزار تومان و شیرینی برنجی 12 هزار و 500 تومان است.
 
کلمات کلیدی : شیرینی، قیمت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۰:۲۶:۴۲
کم فروشی و گران فروشی در این صنف بیداد میکنه (4211323) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۱:۲۰:۱۳
برای اینکه مردم روز به روز عاقلتر می شوند ومی فهمند که ارد وشکر وروغن پالم یا هر نوع روغنی خوردن ندارد (4211369) (alef-11)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۲:۴۳:۵۷
شیرینها بسته بندی کرده اند وزن بیشتر آنها مشخص نیست راه سواستفاد باز است. (4211421) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته