توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506220
پرهیزی مهم برای حجاج ایرانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶
مدیر عملیات پزشکی حج گفت: پزشکان مجموعه به عنوان مسئولین اصلی تامین سلامت زوار، و خط مقدم حفظ سلامت همواره در کنار حجاج قرار دارند.

به گزارش تسنیم، پیرحسین کولیوند گفت: به منظور مصون ماندن از تداخلات درمانی و دارویی، حجاج از مراجعه به طبیب یا مرکز درمانی دیگری بدون نظر پزشک مجموعه خود پرهیز کنند.

معاون حج مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر همچنین به حجاج گفت: با اطمینان کامل، تمام مشکلات و ناراحتی‌های جسمی خود را با پزشکان مجموعه در میان بگذارند.

این مقام مسئول گفت: چنانچه زائرین داروی خاصی را بر اساس تجویز پزشک مصرف می‌کنند، آن را قطع یا مصرف آن را کم و زیاد نکنند.

کولیوند همچنین اظهار داشت: چنانچه بیمار نیاز به خدمت درمانی تکمیلی و یا تخصصی داشته باشد، پس از تکمیل فرم ارجاع توسط پزشک مجموعه، به بیمارستان‌های این مرکز در مکه و مدینه اعزام می‌شوند.

معاون حج مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: پذیرش بیماران اورژانسی در این بیمارستان‌ها به صورت مستقیم انجام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : حج+حجاج ایرانی+عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.