توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428029
سپاهان یک- استقلال یک
پاداش یک امتیازی تیم منصوریان در دقیقه ۲+۹۰
بخش ورزشی الف،5دی95
دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
به گزارش ایسنا، سپاهان و استقلال در آخرین دیدار خود در نیم فصل نخست امروز از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه تازه تاسیس نقش جهان مقابل هم قرار گرفتند. دو تیم در شرایطی پای به میدان گذاشتند تا پیش از این دیدار با ۲۱ امتیاز در رده‌های هفتم و هشتم جدول رده‌بندی بودند.

این دیدار حساس که با حضور پرتعداد هواداران هر دو تیم در ورزشگاه نقفش جهان همراه شده بود، در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان عبدالله ویسی به پایان رسید.

تک گل سپاهان در این دیدار را جلال‌الدین علی محمدی در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند. بهنام برزای نیز در دقیقه ۹۲ گل تساوی آبی‌پوشان را به ثمر رساند.

با این نتیجه، سپاهان ۲۲ امتیازی شد و در رده هشتم باقی ماند. استقلال نیز با همین امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.

کارت زرد: فرشید اسماعیلی از استقلال

قضاوت این دیدار را را علیرضا فغانی، داور بین المللی فوتبال ایران بر عهده داشت.

*گزارش نیمه نخست

در دقیقه ۲، شوت فرید کریمی از فاصله دور به سمت دروازه استقلال را سید حسینی حسینی به کرنر زد.

در دقیقه ۳، فرید کریمی کرنری از سمت چپ زمین استقلال روی دروازه این تیم ارسال کرد که ضربه سر بازیکن سپاهان را سید حسین حسینی در آغوش گرفت.

در دقیقه ۱۱، بهنام برزای بعد از توپ ربایی از موسی کولیبالی، مقابل محوطه شش قدم سپاهان به کاوه رضایی پاس داد که ضربه مهاجم استقلال به سمت چارچوب دروازه سپاهان را لی الیویرا دفع کرد.

در دقیقه ۱۵، کاوه رضایی پاس در عمق خوبی را برای جابر انصاری ارسال کرد و این بازیکن در شرایطی که توسط شجاع خلیل‌زاده تحت فشار قرار گرفته بود شوت خوبی را روانه دروازه سپاهان کرد اما دروازه‌بان برزیلی این تیم مانع از گل نخست استقلال شد.

در دقیقه ۱۹، همکاری خوب مجتبی حق دوست و کاوه رضایی در سمت راست زمین سپاهان شرایط خوبی را برای رضایی به وجود آورد و او توپ را در مرکز محوطه جریمه سپاهان برای جابر انصاری انداخت اما شوت دقیق این بازیکن به دیرک دروازه سپاهان اصابت کرد و از دروازه این تیم دور شد.

در دقیقه ۲۱، میلاد زکی‌پور در شلوغی مقابل محوطه جریمه سپاهان توپ را در اختیار گرفت و بعد از رد کردن توپ از بین پای عارف غلامی در موقعیت شوتزنی قرار گرفت اما ضربه او با برخورد به کولیبالی راه به دروازه نیافت.

در دقیقه ۲۶، فرشید اسماعیلی توپی را در عمق خط دفاعی سپاهان برای کاوه رضایی انداخت و او هم توپ را داخل محوطه جریمه استقلال ارسال کرد اما شجاع خلیل زاده زودتر از مهاجم استقلال توپ را به کرنر زد.

در دقیقه ۲۸، طالب ریکانی در وسط زمین استقلال صاحب توپ شد و شوت محکم او را حسینی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۴۲، مهرداد محمدی توپ را مقابل محوطه شش قدم استقلال سانتر کرد که ضربه نمایشی طالب ریکانی را حسینی در آغوش گرفت.

گزارش نیمه دوم

در دقیقه ۴۷، فرید بهزادی کریمی پس از عبور از چند مدافع استقلال، موارد محوطه شش قدم این تیم شد اما شوت از زاویه بسته او با واکن خوب حسینی مواجه شد.

در دقیقه ۵۸، روی همکاری بازیکنان سپاهان، فرید کریمی توپ را داخل محوطه جریمه استقلال برای مهرداد محمدی پاس داد اما شوت محکم او با بی دقتی از کنار دروازه حسینی بیرون رفت.

در دقیقه ۶۰، کاوه رضایی پشت ضربه آزاد استقلال قرار گرفت و از سمت چپ زمین سپاهان، توپ را از فاصله ۴۰ متری روی دروازه این تیم فرستاد اما ضربه سر محکم جابر انصاری با برخورد به دیرک دروازه سپاهان، از منطقه خطر خارج شد.

گل: در دقیقه ۷۰، بازیکنان سپاهان نفوذی را از سمت چپ زمین استقلال تدارک دیدند که در ادامه رسول نویدکیا توپ را داخل محوطه جریمه استقلال انداخت اما شوت فرید کریمی پس از برخورد به پادوانی مقابل پای جلال‌الدین علی محمدی افتاد و او با یک شوت محکم و سر ضرب توپ را به سمت دروازه استقلال شوت زد و توپ با برخورد به حسینی وارد دروازه استقلال شد تا سپاهان با یک گل از استقلال پیش بیافتد.

در دقیقه ۸۳، بازیکنان سپاهان ضد حمله سریعی را آغاز کردند و حسین پاپی توپ را روی دروازه استقلال ارسال کرد اما ضربه رضا میرزایی با اختلاف کم به بیرون از دروازه رفت.

در دقیقه ۸۶، باز هم ضد حمله بازیکنان سپاهان در موقعیت تک به تک به مهرداد محمدی رسید اما حسینی در موقعیتی خطرناک مانع از گل دوم سپاهان توسط محمدی شد.

در دقیقه ۸۹، هرایل مگویان سانتری را از سمت چپ زمین سپاهان مقابل محوطه شش قدم این تیم ارسال کرد اما اولیویرا توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۹۲، سانتر کاوه رضایی ضربه سر بهنام برزای همراه و وارد دروازه سپاهان شد.

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، عارف غلامی، احسان حاج‌صفی، میلاد سرلک، محمود قائدرحمتی، طالب ریکانی، جلال‌الدین علی‌محمدی (حسین پاپی ۸۰ )، فرید بهزادی‌کریمی (رضا میرزایی ۷۵ ) و مهرداد محمدی.ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، لئوناردو پادووانی، مجید حسینی، هرایر مگویان، میلاد زکی پور (یعقوب کریمی ۶۹)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، مجتبی حقدوست، جابر انصاری و کاوه رضایی
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه سپاهان+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.