توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428012
تصویری از نیمکت 5 میلیاردی استقلال مقابل سپاهان!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶
ورزش سه نوشت:حضور رحمتی و حیدری روی نیمکت استقلال باعث شده تا آبی ها در این بازی یکی از گران ترین نیمکت های لیگ را داشته باشند.

علیرضا منصوریان دقایقی پیش از شروع بازی با سپاهان 7 بازیکن نیمکت نشین خود را انتخاب کرد تا لیست 18 نفره این تیم پیش از دیدار با سپاهان مشخص شود. به این ترتیب رحمتی، حیدری، رابسون، یعقوب کریمی، آرش افشین، علی قربانی و امید نورافکن در این بازی روی نیمکت خواهند نشست و میعاد یزدانی در آخرین لحظات شانس حضور در نیمکت استقلال را از دست داد.

نکته جالب توجه درباره نیمکت استقلال، قیمت زیاد بازیکنان نیمکت نشین این تیم است. حضور دو بازیکن یک میلیاردی در کنار بازیکنان گران قیمت دیگر باعث شده تا نیمکت استقلال قیمتی نزدیک به 5 میلیارد تومان داشته باشد. همچنین استقلال در این بازی سه بازیکن گران قیمت دیگر این تیم یعنی حاج محمدی، رحمانی و باقری نیز در این سفر استقلال را همراهی نمی کنند تا بازیکنان داخل زمین به مراتب ارزانتر از نیمکت نشینان و سکونشینان باشند.

 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه سپاهان+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.