توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478628
دستبند پلیس امنیت بر دستان متهم خیابان شیخ بهایی/ عامل اغفال زنان دستگیر شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
در پی مشارکت و اعتماد چندتن از قربانیان پرونده اغفال زنان، مجرم پرونده خیابان شیخ بهایی تهران که از سوابق کیفری، مجرمیت و ارتکاب جرایم مختلف برخوردار بود توسط ماموران عملیات پلیس اطلاعات وامنیت ناجا دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی پلیس در خصوص این پرونده اعلام کرد: با اعتماد خانواده های قربانیان پرونده به خدمتگزاران خود در پلیس نسبت به اعمال مجرمانه فردی که با ترفند اغفال و ارعاب و تهدید اقدام به اخاذی از تعدادی زن کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت ناجا دستگیر شد.

این متهم که از سوابق گوناگون در جعل و کلاهبرداری، جاسوسی علیه امنیت ملی و روابط نامشروع با افراد مختلف برخوردار بوده، با سوءاستفاده از عناوین سازمانها و نهاد های امنیتی، سیاسی، کشوری و لشکری، طعمه های خود را شکار کرده و سپس با هدایت آنها به مخفیگاه خویش به بهانه حل مشکلات خانوادگی و اقتصادی و غیره با تهدید و ارعاب از آنها اخاذی می کرد.

پس از دستگیری، متهم به تمامی اتهامات منتسب به خویش اعتراف کرد و پرونده برای سیر مراحل قانونی و شناسایی دیگر قربانیان احتمالی تحویل مقامات قضائی شد.
 
کلمات کلیدی : دستگیری، ، متهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.