توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482291
سرنخ دستگیری راننده شیطان صفت در موبایل
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
روزنامه ایران: کارآگاهان پلیس پایتخت با فیلمی که دخترجوان ازخودرو درحال فرار راننده شیطان صفت دراختیارشان قرارداده بود موفق به دستگیری متهم فراری شدند.
 
 صبح دهم خرداد امسال، دختر جوانی هراسان و سراسیمه به مأموران پلیس مراجعه کرد و از ماجرای هولناکی که در یک پراید مسافرکش برایش رخ داده بود خبر داد. او به کارآگاهان گفت: «ساکن کرج هستم اما به‌عنوان بازاریاب در تهران کار می‌کنم. هر روز با مترو به محل کارم می‌روم اما چون امروز خیلی دیرم شده بود تصمیم گرفتم با سواری به تهران بیایم. منتظر تاکسی بودم که پرایدی با چند مسافر جلو پایم توقف کرد.
 
من برای اینکه راحت باشم صندلی جلو نشستم.اما درطول راه دیگر مسافران پیاده شدند و من و راننده جوان پراید تنها ماندیم. هنوز خیلی از زمان پیاده شدن مسافران نگذشته بود که ناگهان راننده از مسیر منحرف شد و در جایی خلوت ایستاد و با زور و تهدید مرا داخل خودرو مورد آزار و اذیت قرار داد. فریاد‌ها و التماس‌هایم هم بی‌نتیجه بود. دنبال راهی برای فرار بودم که ناگهان توانستم در ماشین را باز کنم و خودم را بیرون بیندازم. وقتی روی زمین افتادم با اینکه پاهایم زخمی شده بود و بشدت درد می‌کرد اما بسرعت گوشی‌ام را برداشتم و از خودرو درحال فرارفیلم گرفتم.»
 
با اظهارات دختر جوان، پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و بازپرس منافی آذر دستور بازبینی فیلم گوشی تلفن همراه شاکی را داد. با این سرنخ تحقیقات برای دستگیری راننده شیطان صفت آغاز شد و در ادامه کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی، مرد جوان را شناسایی و دستگیر کردند.
 
متهم پس از دستگیری ابتدا منکر ماجرا شد اما زمانی که با دختر جوان و فیلم فرارش روبه‌رو شد، به ناچار اعتراف کرد و گفت: «متأهل هستم و بزودی دومین بچه‌ام به دنیا می‌آید. اصلاً قصد چنین کاری را نداشتم اما زمانی که با دختر جوان در ماشین تنها شدم، یک لحظه دچار وسوسه‌های شیطانی شدم. حالا هم واقعاً از کاری که کرده‌ام پشیمانم ودرخواست عفو و بخشش دارم.»با اعتراف‌های راننده جوان، بازپرس جنایی دستورتحقیقات تخصصی دراین باره را صادر کرد.
 
 
کلمات کلیدی : دستگیری + متهم فراری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.