توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404223
انهدام شبکه سازمان‌یافته مدلینگ در استان مرکزی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۳
تعداد 4 شبکه سازمان‌یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله شناسایی و 24 نفر از عوامل آن دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش فارس، روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای که نسخه‌ای از آن را به دفتر خبرگزاری فارس ارسال کرده، اعلام کرد: رهبر معظم انقلاب با اشاره به خطر مهمی که از سوی دشمنان ایمان و باورهای مردم را هدف آماج خود قرار داده است، مهم‌ترین وظیفه مشکلات فرهنگی کشور را مراقبت از رخنه فرهنگی دشمن دانست.
 
به اطلاع مردم عزیز استان مرکزی می‌رساند، در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری استان، سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه‌های ضد فرهنگی و ضد اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی شدند.
بخشی از اقدامات این شبکه سازمان یافته شامل ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی سازی بی‌حجابی، تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه‌گری و ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی از طریق ساخت کلیپ و انتشار تصاویر مبتذل می‌شود.
این سازمان در این راستا، با اقدام ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه‌های مدلینگ و با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان، عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری درباره برخورد شدید با هجمه‌های فرهنگی و احترام به خواست مردم؛ با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد و در همین راستا 24 نفر به مراجع قضایی معرفی و پرونده آنان در دست بررسی قرار گرفت.
بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح‌الله سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله علاوه بر دستگیری این مهره‌های کلیدی و پلمب 9 باب آتلیه و استودیو و آرایشگاه زنانه تعداد 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدند.
 
 
کلمات کلیدی : مدلینگ+پلیس فتا+استان مرکزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.