توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389832
دستگیری اعضای شبکه مدلینگ غیرمجاز در زاهدان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۸
رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: شبکه سه نفره مدلینگ که اقدام به اشاعه فرهنگ و مدل های غیر اسلامی در زاهدان می کرد شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ علی محمدی اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک شبکه مدلینگ که در آن تعدادی از بانوان جوان با عنوان مدل، خود را به متصدیان واحدهای صنفی به ویژه آرایشگاه های زنانه و عکاسی ها معرفی و از طریق یک واحد عکاسی در شهر زاهدان از آنها عکس مبتذل با برند و تحت تبلیغ محصول مورد نظر تهیه و از طریق فضای مجازی انتشار می یافت و باعث فساد و بی بند و باری می شدند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.وی تصریح کرد: ماموران پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات تخصصی سه عضو اصلی این باند را شناسایی و در یک عملیات هدفمند آنان را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: برابر قانون فعالیت و اشاعه فرهنگ و مدل های غیر اسلامی که با آداب و رسوم کشور مطابقت ندارد، جرم تلقی می شود.

محمدی اظهار داشت: پلیس با واحدهای صنفی که اقدام به ترویج مدل های غیراسلامی کنند، برخورد خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : مدلینگ+پلیس فتا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.