توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480986
تقدیرلاریجانی از خدمات اورژانس در حادثه تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در واحد اورژانس مستقر در مجلس شورای اسلامی ، از خدمات نیروهای اورژانس در ارائه خدمات فوریت های پزشکی به مجروحان حادثه تروریستی اخیر، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایرنا از وبدا، علی لاریجانی روز گذشته با حضور در اورژانس مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از تجهیزات پزشکی این واحد، به نقش ارزشمند و مهم اورژانس 115 در پوشش امدادی حادثه تروریستی اخیر این حادثه اشاره کرد و پیام تشکر خود را به تمامی نیروهای اورژانس ابلاغ کرد.

گفتنی است اورژانس تهران با اعزام به موقع آمبولانس و اتوبوس آمبولانس های خود به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) مجروحان این حوادث را به بیمارستانهای تهران منتقل کرد.

روز چهارشنبه در دو حمله تروریستی جداگانه، ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) هدف تیراندازی پنج تن از مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که در نتیجه آن 17 تن شهید و 56 نفر مجروح شدند.

به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران پلیس حرم مطهر امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری پیش از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد. سه مهاجم به ساختمان مجلس نیز در جریان درگیریها به هلاکت رسیدند. 

وزارت اطلاعات با افشای هویت و عکس ترویستها اعلام کرد: «تیم عملیاتی داعش که درعملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند پنج تن از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب از سوی گروهک تروریستی داعش از کشور خارج شده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشتند.»

گروهک تروریستی داعش روز چهارشنبه مسئولیت حمله به ساختمان مجلس و حرم امام(ره) را بر عهده گرفته بود.
 
کلمات کلیدی : اورژانس+تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+انفجار در حرم امام+ حمله داعش به ایران+حمله تروریستی+آفریقای جنوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.