توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480920
واکنش رامبد جوان به حوادث اخیر در پایتخت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
رامبد جوان با اشاره به حوادث تروریستی تهران اظهار کرد: ما موظف هستیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم و در کنار هم هستیم.

به گزارش ایسنا، رامبد جوان با اشاره به حوادث تروریستی تهران اظهار کرد: ما موظف هستیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم و در کنار هم هستیم.

رامبد جوان در ابتدای برنامه شب گذشته (۱۸ خرداد) «خندوانه» در بخشی ضبط‌شده با اشاره به حوادث تروریستی تهران گفت: ما با وجود اینکه آزرده‌ایم، از این اتفاق اعلام تنفر می‌کنیم و عزادار هستیم، موظفیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم، در کنار هم هستیم، نمی‌ترسیم و شادی می‌کنیم و این نشان‌دهنده روح زندگی در مردم ایران است.

سازنده و مجری برنامه «خنداونه» گفت: آرزو می‌کنیم که روح شهدای حادثه تروریستی تهران قرین رحمت الهی قرار بگیرد و آمرزیده شود. برای خانواده‌های آنها نیز آرزوی سلامتی و صبر می‌کنیم. ما مردم ایران بار اولمان نیست که در برابر اتفاقاتی تا این اندازه بد قرار می‌گیریم. ایران شهید زیاد داده است. ولی اصولا در همه این اتفاق‌هایی که افتاده ما همیشه کنار هم ایستاده‌ایم و به این اتفاق‌ها نشان داده‌ایم که ما در کنار هم هستیم.

او همچنین با اشاره به برنامه‌ «خنداونه» در شب اتفاقات تروریستی تهران، اظهار کرد: متاسفانه در برنامه شب گذشته نتوانستیم این بخش را ضبط و تقدیم شما کنیم.
 
 
کلمات کلیدی : رامبد جوان+تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+انفجار در حرم امام+ حمله داعش به ایران+حمله تروریستی+آفریقای جنوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.