نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502288
گاردین مدعی شد:‌ ایران اموال کارکنان بی بی سی فارسی را مسدود کرده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰
روزنامه انگلیسی گاردین مدعی شد که شبکه بی بی سی از ایران به دلیل مسدود کردن اموال کارکنان بخش فارسی این شبکه خبری انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا،‌ به نقل از روزنامه گاردین، مراجع قضایی ایران در حکمی که شامل 152  روزنامه‌نگار و همکاران پیشین بخش فارس شبکه بی بی سی انگلیس صادر شده است فروش اموال و تبادلات تجاری توسط این افراد را در ایران ممنوع کرده است.

همچنین شبکه بی بی سی از مقامات ایران خواسته است تا این حکم را بازگردانند.

بنا بر گفته مدیر بخش جهان شبکه بی بی سی، این حکم کارکنان بخش فارسی این شبکه را از خرید و فروش املاک، ماشین و دیگر کالاها منع می‌کند.

بر اساس این گزارش، این شبکه انگلیسی از حکم قضایی آگاهی یافته است که اموال 152 نفر از کارکنان و همکاران پیشین بخش فارسی این شبکه مسدود شده است.

بنا بر ادعای بی بی سی، این شبکه از حکم صادره هیچ اطلاعی نداشته است و تنها زمانی که یکی از اقوام کارکنان بی بی سی فارسی از طرف او قصد فروش یک ملک را داشته است متوجه این موضوع شده است و دستگاه قضا ایران هیچ توضیحی در این‌باره نداشتند.
 
کلمات کلیدی : بی بی سی فارسی+اموال کارکنان
 
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۱:۴۱:۱۲
آفرین .این میشه سیاست .بلاخره یک کار خوب دیدیم در برابر منافقان وطن فروش که عزت را به ذلت فروخته اند (4521042) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۲:۴۹:۱۴
گاردین روزنامه معتبری است و حتما" دلیل محکمی برای این ادعا داشته است . (4521091) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.